Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék ismerkedni párkapcso...

Szeretnék ismerkedni párkapcsolat céljából Budapest, vagy környékén élő lánnyal, van valaki? 17/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez a legjobb oldal a társkeresésre, ismerkedésre, de megpróbálom veszíteni nem lehet, max nem jön be!


Röviden rólam: 17 éves vagyok, Budapest közelében élek, hobbijaim közé tartozik a: Kirándulás, hegymászás, utazás, de bármikor szívesen kipróbálok új dolgokat, hiszen erről szól az élet!


Így jellemezném magam: Sajátos humorú, kedves, és szerény ember vagyok, rendelkezem általános empátiával mások felé, így megértem, és próbálok segíteni a problémával küszködő embereknek. Nem nagyzolok, illetve nem vágok fel különböző holmikkal, képességekkel stb. (Ezt csak azért írtam le, mert hiszem sajnos, hogy ez a mai világban fontos lehet.)


Akit keresek: 15-25 éves korosztály.


Rólad: A kinézeted nem számít, nem valaki külsejéből vonok le végleges konzekvenciát, a szerelem nem a másik fél kinézetén múlik elsősorban! Egyet kérek, ha nem ismerkednél, vagy nem gondolod komolyan, nem írnál vissza, csak unatkozol, akkor kérlek ne írj, ne raboljuk egymás idejét!



Köszönöm ha elolvastad! Szép estét mindenkinek! Ui.: (Ha lehet nem kérnék trollkodást, bár tudom sok esetben ez lehetetlen feladat! :D)



dec. 9. 20:35
 1/8 anonim válasza:
Sok sikert
dec. 9. 20:58
 2/8 anonim válasza:
Találtál azóta valakit?
jan. 6. 14:18
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Szia, nem sajnos!
jan. 6. 16:04
 4/8 anonim válasza:
Menj buliba, a netes ismerkedés nem jó
jan. 6. 16:12
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Nem az én közegem, és nagyon távol áll tőlem a bulizás, nem szeretem, de azért köszönöm a tippet, ezt most kihagyom. :)
jan. 6. 16:15
 6/8 anonim válasza:
Neten csak átba**sszák a fejed
jan. 6. 18:05
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Sokszor tapasztaltam ilyet is, de szerencsére kétszer volt normális, pozitív tapasztalatom is. Azért tettem fel ezen kérdést, mivel mostanság már 1 éve nem sikerül semmi, pedig kedves vagyok, és bármilyen hihetetlen nem nyomulok, pláne nem szexualitás terén. :)
jan. 6. 18:16
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz ha akarsz 17/L
jan. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!