Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen pasi?

Létezik ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon mellé nyúltam az első párkapcsolatommal. Sok mindent tanultam, megfogalmazódtak bennem az elvárásaim.

Egy olyan pasit keresek aki 22-30 év körüli, hűséges, és ha egyszer szerelmes belém akkor nem tud más nőhöz viszonyulni. Én legalábbis ha szerelmes vagyok nem tudok más pasira tekinteni semmilyen értelemben. Még csak barátkozni se barátkoztam se fiúval se lánnyal mert nem tudtam volna féltékennyé tenni se a páromat úgy szerettem .

Olyat szeretnék Aki nem rinyál amiatt, hogy sok időt beleölök a tanulásba, és nem büdös a munka számomra mert én az által hasznosnak érzem magam, hogy látom hogy teremtek.

Aki nem igényli hogy minden hétvégén bulizzon, igyon meg drogozzon. Nem azt mondom hogy ünnepekkor ne igyon vagy ilyesmi de ne legyen rendszeres alkohol és kemény kábítószer fogyasztó. Én elég nyitott vagyok és nagyon szeretek beszélgetni, egy kapcsolatban fontosnak tartom, hogy néha több órás szakadatlan eszmecserénk legyen ezert nem bánnám ha olyan pasit találnék akivel e téren egy hullámhosszon lennénk.

Én nem vagyok egyszerűen az a magamutogató típus, igényes vagyok magamra meg szépen öltözködöm , de nem szeretem sztárolni magam, jó alakom van de nem dobálnám ki a melleimet ha olyan különösen nagyok lennének sem. Nem vagyok egy "lájkhajhász" neten sem és a való életben sem azért kelek fel, hogy másoknak megfeleljek.

Nyugalmat szeretnék érezni egy pasi mellet, stabilitást (nem csak anyagilag még mielőtt az jönne le valakinek hogy sugarbaby lennék biztos) hanem inkább érzelmileg. Nekem nagyon fontos lenne a kiszámíthatatóság egy férfiban. Aki mellett nem kell minden nap azon aggódni hogy milyen felelőtlen gyerekességet csinál.

Nagyon bújós típusú vagyok, nekem ez az egyik szeretetnyelvem, még több év után is nagyon fontos nekem az apró testi gesztusok.

Sokszor a szürke hétköznapokból összebújva filmezni a legjobb feltöltődésem.

De nem feltétlen vagyok ám egy otthon ülő típusú, nagyon szeretek utazni és értékelem ha valaki új dolgokat mutat meg nekem, kirándulni, túrázni, helyi nevezetességeket megismerni.

Bulizni Nagyon nem szeretek, engem inkább lehúz, mint feltölt a hatalmas tömeg. Lehet ez úgy hangzik, mintha egy öregasszony veszett volna el bennem, de egy színvonalas koncerten vagy színházban jobban érezném magam.

Nagyon értékelem a művészetet, jó zenei érzékem is van.



dec. 10. 00:17
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:

Igazából reflektálnék csak az írásodra. Ha szeretnéd, beszélgethetünk utána, de itt egy-két dolgot szeretnék mindenképpen tisztázni.


Az első dolog, amin megakadt a szemem, hogy:

"...és ha egyszer szerelmes belém akkor nem tud más nőhöz viszonyulni. Én legalábbis ha szerelmes vagyok nem tudok más pasira tekinteni semmilyen értelemben. Még csak barátkozni se barátkoztam se fiúval se lánnyal mert nem tudtam volna féltékennyé tenni se a páromat úgy szerettem"


Értelek, szerintem egy alap dolog, viszont azért remélem azt azért nem gondoltad, hogy nem lehetnek lány barátaim. Ha van egy darab lány, akivel tudom élvezni az életemet, akkor máshoz nem tudok nagyon viszonyulni, de azért előfordul nálam, hogy van 1-2 lányhaverom, így nevezném. Ez baj volna neked?


A másik, nevezetesen az, hogy nem szeretsz bulizni. Ami érthető, és szerintem teljesen rendben van, de ha a leendő párod olyan lenne, aki azért néha (havonta 1-2x nagyon max) szeretne elmenni bulizni haverokkal (nem lányokkal, hozzáteszem), akkor az téged hogy érintene?


Ennyit akarok tisztázni, mert ez a kettő téma nálam fontos, kerüljük el a kellemetlenségeket. 😄

22/F

dec. 10. 00:31
 2/37 anonim válasza:

Szerintem elég sok ilyen fiú van. Amiket így felsoroltál, a nagyrésze alap dolog szerintem egy kapcsolatban (vagy legalábbis annak kéne lennie..).


Amiket meg az első válaszoló is megemlített, azt remélem nem várnád el a párodtól hogy mostantól ne beszéljen valamelyik ismerősével csak mert lány. Vagy hogy nem mehet el néhanapján a barátaival.

dec. 10. 03:56
 3/37 anonim válasza:

Az én tapasztalatom is az, hogy a férfi - bármennyire hűséges - mindenképpen szeretne más lányokkal is barátkozni!


Állította nekem az aktuális "szerelem", hogy semmiképpen nem hűtlenkedik, ameddig nem szakítottunk, visszafogja magát.


A részleteket is elmondta, mit hogyan tesz. Még az ősszel a szemem láttára "hűtlenkedett" egy kicsit többször is. Valahogy megoldottam, hogy érzékeltessem: nem vagyok ennek a híve!


Többször megkaptam, hogy ne legyek féltékeny. Tegnap mondta ki a párom végre, hogy JOGOS(!) ha féltem őt másoktól. Elismeri, hogy "fogni" kell őt. Életemben legalább egyszer szeretnék próbálni megbízni valakiben!


Nem vagyok fiatal korosztály, viszont nem volt lehetőségem igazán hosszantartó párkapcsolatot fenntartani eddig. (Mindig más elfoglaltságom, életfeladatom volt, az idő pedig elrepült...)

dec. 10. 04:26
 4/37 anonim válasza:
Izaura tv-d van? Ma egész nap romkom filmek vannak, na csak azokban vannak ilyen pasik. Szorri.
dec. 10. 05:45
 5/37 anonim válasza:
Biztos, hogy van ilyen pasi, de valószínűleg nem lesz az eseted. Sok palinak van lány barátja ez bármennyire is meglepő és sokan nem tudunk viselkesni 30körül sem.
dec. 10. 05:54
 6/37 anonim válasza:

Szia. Az a helyzet, hogy bár "csak" 21 éves vagyok, én is tökre így érzem ezeket a dolgokat, ahogy te leírtad.


Tökre érdeklődő tudok lenni, szeretek dolgokat kipróbálni az életben, egyedül a drogozás és a dohányzás ilyen, amibe szerintem nem is nagyon kezdenék bele, nehogy rászokás legyen a vége.


A szeretetnyelvben kiderült, hogy nekem is a bújás, az érintés, a simogatások hiányoznak, és ezeket szeretem viszonozni is, szavakkal nekem kicsit nehézkesebb átadni az érzéseimet.


Viszont megnyugtatlak, abszolút nem egy öregasszony veszett el benned, szimplán másabb az értékrendünk, és ezzel abszolút nincs baj. Én nem egy öregasszonyt látok benned, hanem egy tisztességes, kedves lányt.


Ha gondolod, privátban nyugodtan beszélgethetünk.


21/F

dec. 10. 07:06
 7/37 anonim válasza:
Biztos, hogy sok ilyen pasi van, nagyjából én is ilyen vagyok (csak jóval idősebb nálad és foglalt), de lánybarátom mindig is volt, és most is van, mert vannak dolgok, amiket velük a legjobb megbeszélni.
dec. 10. 08:10
 8/37 anonim válasza:
Nincs.
dec. 10. 08:47
 9/37 anonim válasza:
Nagyon tetszik, amit írtál magadról, úgy érzem, jól kijönnénk, kicsit keserűen mosolyogva gondolok bele, hogy már 37 éves vagyok. Szurkolok neked, biztosan meg fogod találni a megfelelőt. :)
dec. 10. 09:09
 10/37 anonim válasza:
Megtaláltál :) 29/F
dec. 10. 09:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!