Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Konkrét mire való a snapchat?

Konkrét mire való a snapchat?

Figyelt kérdés
sok fiatal használja azt facen meg instán kívül, de konkrét mire?

dec. 15. 12:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
üzenetküldés, kép animációk
dec. 15. 13:00
 2/13 A kérdező kommentje:
én inkább azt hallottam, hogy az csak azért van, hogy a fiatalok ott küldenek meztelen képeket egymásnak
dec. 15. 13:01
 3/13 anonim válasza:
Egyébként arra a legjobb. Ha van valami kép, amit csak így kicsi ideig akarsz megmutatni valakinek, arra tökéletes app. És itt jönnek be a nude-ok akár.
dec. 15. 13:07
 4/13 anonim válasza:
Én például nem küldök nudeot az appon senkinek, sőt még én is ritkán vagyok a képken, akivel akarok valamit megkapja élőben. Viszont nap mint nap használom beszélgetésre és képküldésre. Pedig én se vagyok idős.
dec. 15. 13:09
 5/13 A kérdező kommentje:
de a sima képküldést és a beszélgetést messengeren is meg akár instán is meg lehet oldani
dec. 15. 13:25
 6/13 anonim válasza:
Így van ott is szoktam, de ezt most meg is lehetne fordítani éppen, hogy messenger és insta helyett lehet snapchaten is. Ki mit preferál.
dec. 15. 13:27
 7/13 anonim válasza:
majomkodásra
dec. 15. 13:41
 8/13 anonim válasza:

Csakhogy legyen. Meg ezt látják egymástól.

Van insta,face, meg kell ez is.

A lényeg ugyanaz: lányok élvezik hogy fiúk irogatnak nekik.

dec. 15. 15:28
 9/13 anonim válasza:
Egész normális app, beszélgetésre. Anonim, és törlődhetnek az üzik. De a telegram jobb szerintem!
dec. 15. 16:25
 10/13 anonim válasza:
Soha nem küldtem vagy kaptam, és nem is áll szándékomban nudeot küldeni ott. Pár barátommal használom, olyan pillanatkepek küldésére amire felesleges egy messenger üzenet de legalább mindig kapunk egymásról egy kis pillanatnyi helyzetjelentést
dec. 15. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!