Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szóval azért jöttem ide mert...

Szóval azért jöttem ide mert őszintén vágyom a szeretetre és szeretnék egy olyan lánnyal találkozni és randira hívni akivel elmehetek sétálni,jókat beszélgetni,jól érezni magunkat,22 éves vagyok szóval? 18-20+ korosztály érdekel

Figyelt kérdés
dec. 15. 16:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Százhalombattán élek szóval közel érdhez és budapesthez
dec. 15. 16:18
 2/13 A kérdező kommentje:
És kérlek csak az írjon ide aki tényleg normálisan ír,nem pedig mindenféle negatív hülyeséget
dec. 15. 16:19
 3/13 anonim válasza:
Picit idősebb vagyok, de ugyanez, Budapesthez még közelebb :) F
dec. 15. 16:19
 4/13 anonim válasza:
nekem is írhat valaki ^^
dec. 15. 16:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Neki is nyugodtan írhattok de most én vagyok a kérdező alany,ettől függetlenül nincs gond azzal hogy ide írtál
dec. 15. 16:24
 6/13 anonim válasza:
Köszi, aranyos vagy! Ez egy teszt volt, látjátok, nem idegeskedő és kedves a kérdező :D (ettől még igen, nekem is írhattok, kinézetre és belsőleg ugyanaz vagyok mint a kérdező :D)
dec. 15. 16:45
 7/13 anonim válasza:
Szerintem ti ketten fogjatok össze, és Pesten menjetek el csajozni. Ahogy elnézem, mindketten jófejek vagytok, és ennyi alapján jól ki is jönnétek egymással :)
dec. 15. 18:50
 8/13 anonim válasza:

Mint látod, itt nincsenek lányok. Ha van is, nagyon kevés és ritka, vagy nem normális. :(

Sajnálom, de remélem majd egymásra találtok egy normális kedves lánnyal! Egy fiúnak valóban nehezebb párt találni.

dec. 15. 19:07
 9/13 anonim válasza:
Hát, kár, hogy ilyen fiatal vagy. :/
dec. 15. 22:12
 10/13 anonim válasza:
Nekem írhatsz.Igaz ahoz képest elég messze lakom
dec. 15. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!