Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki milyen társkeresőt használ?...

Ki milyen társkeresőt használ? Hol érdemes fenn lenni nőként?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltam fent ilyen helyeken mert párkapcsolatban éltem, de már egy ideje nem. Várom a tanácsokat :D (24)

dec. 19. 19:21
 1/7 anonim válasza:
Nőként? Bárhol. 1 nap alatt 99+ likeod lesz és válogathatsz. Ha alja társkereső kell badoo, ha átlagos emberek kellenek többségben tinder, ha pedig az “elit” bumble. Utóbbin nincs helyhez kötve a dolog, országban bárhonnan dobhat embert és angol az egész.
dec. 19. 19:27
 2/7 anonim válasza:
Itt tuti nagy sikered lesz, tippre már kaptál nem is egy privát üzenetet az elmúlt 10 percben :D
dec. 19. 19:31
 3/7 anonim válasza:

Nőként mindenhol le fognak támadni a kiéhezett kanos pasik.

Én férfiként fent vagyok chat oldalakon, 1-2 ismerkedős oldalon is, mégis innen volt a legtöbb partnerem :D komolyat is pl innen találtam csak

dec. 19. 19:37
 4/7 anonim válasza:

Badoo, tinder. Én erre a kettöre regisztráltam fel magam.

Őszintén, belefutottam egy emberkébe, akivel találkoztam is. Rosszul sültek el a dolgok. Majd rám írt egy srác és ő a párom 7 éve. Mindig egyszerre csak egy sráccal beszélgettem.1 hónap után rátaláltam a mostani páromra.

dec. 19. 20:21
 5/7 anonim válasza:
Leginkább semelyiket, inkább a való életben találj rá a párodra. Az internetes fertő pocsolyáit ráérsz akkor meglátogatni, ha már végképp nem találsz senkit 30 éves korod után, de sok jóra ne számíts!
dec. 19. 21:00
 6/7 anonim válasza:
Jól nézel ki,akkor bárhol,de ha "csak" átlagos vagy sehol.
dec. 19. 22:24
 7/7 anonim válasza:
Bármelyiken, ha korrekt vagy és egyiken sem, ha ghostolsz, flegmázol, nem válaszolsz, kekeckedsz stb stb.
dec. 20. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!