Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Újévkor megfogadtam, hogy...

Újévkor megfogadtam, hogy idén lesz csajom. Lányok, lenne kedvetek ismerkedni? 22/F

Figyelt kérdés

jan. 1. 17:40
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hol laksz?

Mit tanulsz?

Érdeklődési kör?

Stb?

jan. 1. 17:45
 2/11 Scream85 válasza:

Megfogadni olyat szoktak, amire van befolyásuk az embereknek.

Te hiába fogadod meg hogy lesz csajod, ha ők nem így gondolják :D

jan. 1. 18:20
 3/11 anonim válasza:
Melyik vármegye?
jan. 1. 18:26
 4/11 anonim válasza:
Nem megfogadni kell, hanem tenni érte. És szerintem nem ez a legjobb platform az ismerkedésre, ahol semmi arckép nincs az emberről, az se biztos, hogy az, akinek kiadja magát. Vagy éppen eljuttok face/insta cseréig, látsz róla ott képet és nem tetszik. Inkább járj el valami edzésre vagy baráti társaságon belül, ismerősökön keresztül próbálkozz.
jan. 1. 18:29
 5/11 anonim válasza:

#4

"Inkább járj el valami edzésre vagy baráti társaságon belül, ismerősökön keresztül próbálkozz."

Ez nagy tanács, lehet nincs neki. Például nekem nincs, a járj el valami edzésre meg csak nagy városon lehet jó. Falun képzeld el futsz körbe a faluban már harmadszor találkozol össze Juli nénivel meg a postással.

jan. 1. 19:34
 6/11 anonim válasza:

Én is megfogadtam, hogy idén végre összehozok egy hármast két 20 év körüli lánnyal! Én már meg is vagyok hozzá, most már csak a két lány kell!


35/f

jan. 1. 19:54
 7/11 anonim válasza:
lenne
jan. 1. 20:27
 8/11 anonim válasza:
5.nemcsak nagyváros, a közelben minimum van legalább egy kisebb férőhellyel rendelkező kondi vagy streetwork pálya vagy más közösségi tér. De még akár szomszéd településre is el lehet menni. De könnyebb a kifogásokat keresni, mint a megoldásokat.
jan. 1. 20:54
 9/11 anonim válasza:
Szuz vagy?
jan. 2. 08:08
 10/11 A kérdező kommentje:
#4 Igen amúgy úgy értettem hogy bátrabb leszek és kezdeményezek lányoknál, ezt fogadtam meg.
jan. 2. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!