Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedvetek ismerkedni egy...

Van kedvetek ismerkedni egy egyedülálló apukával?

Figyelt kérdés

Egyedülálló apukaként keresek korban hozzám illő (30-43) társat. Elsősorban anyukákkal szeretnék ismerkedni, egy gyermektelen nő nem vagyok biztos benne hogy el tudja fogadni ezt az élethelyzetet.


Magamról: 39 éves vagyok, 182 cm magas és 86 kg. Budapest mellett lakom, saját lakásomban. Van munkám, céljaim az életben, hobbim. Érdeklődő vagyok a világ dolgaival kapcsolatban és elfogadó mások dolgaival. Szeretek sétálni, túrázni és kirándulni, de az úszás és bringázás sem áll távol tőlem. Ahogy az összebújós, film és sorozatnézős napok sem :)


Annyira nem hiszek az asztrológiában, de akik igen azok azt mondják hogy tipikus Rák csillagjegyű vagyok. Egy 8 éves kislányom van, több gyermeket már nem szeretnék vállalni. Az nem baj ha neked több is van.



jan. 2. 10:31
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Sok sikert hozzá!


Egyedülálló 2 gyermekes anyuka

jan. 2. 11:31
 2/25 anonim válasza:
Hajrá!
jan. 2. 13:44
 3/25 anonim válasza:

Nekem szimpatikusnak tűnsz, ez egy korrekt és reális bemutatkozás.

Kár, hogy én 1-2 évvel a felső korhatár felett vagyok…

Sok sikert

jan. 2. 18:38
 4/25 anonim válasza:

üdv a clubban!

Egyedülálló, 1 gyermekes anyuka..

jan. 7. 16:22
 5/25 anonim válasza:
Tulajdonképp meg is kaptam a "választ" a kérdésemre. Sajnos nincs korban hozzám illő nő ezek szerint aki szívesen ismerkedne. Vagy csak egyszerűen nem ütöm meg azt az elvárást amit kellene...
jan. 7. 16:30
 6/25 anonim válasza:
Ne keseredj el, teljesen jó a bemutatkozásod!!! Lehet, hogy csak itt az oldalon nincsenek ilyen hölgyek!
jan. 7. 16:47
 7/25 anonim válasza:
Emeld ki a kérdést!
jan. 7. 19:31
 8/25 anonim válasza:

Minél görcsösebben akarod annál inkább nem fog összejönni. Szerintem.


N

jan. 8. 08:36
 9/25 anonim válasza:
Én nem érzek semmi görcsösséget az írásában, csupán csalódottan megjegyezte, hogy úgy tűnik számára, nem ismerkednének vele. Pedig rendezetten él, hisz van lakása, munkája, vannak céljai, kimozdulni biztos szeret, ha kirándul, meg bringázik, elfogadó és érdeklődő. Reálisan látja a helyzetét, hisz gyermekes nőt keres. Egyébként meg romantikus alkat lehet, ha összebújva szeret filmezni. Legalábbis nekem ez olvasható ki a szövegből.
jan. 8. 17:03
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, #9-es.

Úgy gondolom, az ember aki társat szeretne élheti úgy az életét hogy nem akar nagyon célzottan társkeresőzni, ismerkedni. Aztán meg csak lesz valami, egyszer talán összefut majd egy számára megfelelő emberrel akivel kölcsönös lesz a szimpátia. Rá kellett jönnöm, hogy ez a való életben nem működik így.

Ha nem igazán mozogsz olyan közegekben (pl. munkahely, szabadidő) ahol potenciális jelöltekkel összefuthatsz az ellenkező nem tagjaiból, nem sok lehetőséged marad.

jan. 8. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!