Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok-Hoölgyek. A kérdésem a...

Ferobi90 kérdése:

Lányok-Hoölgyek. A kérdésem a következő. Ti szívesen ismerkednétek egy 33 éves férfival akinek van gyereke?

Figyelt kérdés
33 éves elvált apuka vagyok. Bpxx.Szívesen ismerkedek lányokkal hölgyekkel nem kifejezetten párkapcsolat céljából, közvetlen nyitott jó kedvű embernek tartanak . Bár első benyomás ra ijesztő szoktam lenni a külsőm ( sok tetoválás) miatt. Amíg meg nem ismernek. Ha kíváncsivá tettelek vagy vagy ha csak szívesen beszélgetnél írj üzenetet. Válaszolni fogok.

jan. 3. 22:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Soha, mar serult aru vagy
jan. 3. 22:59
 2/14 anonim válasza:

Te vagy ak8nek az arca van tetoválva.

Még mindig nem találtál nőt?

jan. 3. 23:21
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem. Az arcomon nekem nincs tetoválás.
jan. 3. 23:22
 4/14 anonim válasza:
Ebből az egészből egyedül a gyerek zavaró.
jan. 3. 23:24
 5/14 anonim válasza:
A gyereket egyedül neveled? Vagy miért fontos info?
jan. 3. 23:39
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem egyedül nevelem. Felváltva. De mivel elég sűrűn van nálam így fontosnak tartom.
jan. 4. 00:14
 7/14 anonim válasza:

HA nem lenne párom, akkor akár még ismerkednék is veled.


VISZONT!!!

1, van párom :D

2, a gyerek zavarna...Veled él? Vagy milyen kapcsolatban vagytok? A gyereked anyja mennyire van befolyással az életedre?

Ne haragudj, de ezeket jobb lenne ha leírás, mert sok nő (köztük én is), nem túl szívesen ismerkedik olyan pasival akinek az exe folyamatosan beleszólhat az életébe. Főleg akkor ha az illető nő alapvetően nem is szeretne gyereket:)

jan. 4. 00:20
 8/14 anonim válasza:

Ha van vonzalom igen ha nincs nem. Ennyi alapján nem lehet tudni. A gyerek se zavarna ha normálisak a körülmények és nincs a mindennapjaidba a gyerek.

(Nem akarok ismerkedni).

N 31

jan. 4. 00:37
 9/14 anonim válasza:
mármint a gyerek anyja nincs a mindennapjaidba***
jan. 4. 00:38
 10/14 anonim válasza:
Rengeteg nőt nem zavar a gyerek. Nézd meg hány olyan kérdés van, hogy a párom gyereke… 99%-ban nők írják ki (akik nem tudtak előre gondolkodni)
jan. 4. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!