Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ciki tinderen társat keresni?

Ciki tinderen társat keresni?

Figyelt kérdés

jan. 5. 00:14
 1/6 anonim válasza:
Igen. Ha csak megpróbálod, ujjal fogok mutogatni rád, és csóválni fogom a fejem.
jan. 5. 00:22
 2/6 anonim válasza:

Ha az lenne, biztosan nem használnák ennyien :D

Nekem annyi gondom van csak vele, hogy amikor 10-ből a 9. lány is mindent kitesz az ablakba, akkor már kicsit kellemetlenül érzem magam :D Aztán lehet csak én venném túl komolyan azt a platformot, de ezt gondoltam érdemes hozzátenni..de használni semmiképpen nem kínos :)

jan. 5. 00:29
 3/6 anonim válasza:
Nem ciki, hanem teljesen általános. Egy lány barátom ugyanezt gondolta 10 éve, mikor nem volt pasija, és párt keresett. Javasoltam neki a tindert, de egyáltalán nem akart regisztrálni oda, mert hogy az milyen ciki. Aztán sikerült rábeszélnem, pár hónap múlva pedig megismerkedett ezáltal egy sráccal. Azóta összeházasodtak, gyerekük is van, és boldogok.
jan. 5. 07:52
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ciki, úgyhogy hallgass rám (meg a közvéleményre, az nagyon fontos!!!) és ne tedd.


/S

jan. 5. 13:26
 5/6 anonim válasza:
Igen.
jan. 6. 22:02
 6/6 anonim válasza:

Egyetlen dolog ciki csak: aszerint élni az életed és meghozni a saját döntéseidet, hogy mások (pláne, akiket még csak nem is ismersz) mit gondolnak rólad és a döntéseidről.


Öt-hét éves kor felett senkinek nem kéne azzal foglalkoznia, hogy mi ciki és mi nem. A környezeted véleményének valamennyire szükségszerűen befolyásolnia kell az életedet, de ezt is nagyon korlátozottan, alaposan mérlegelve és csak az indokot mértékben és módon szabad figyelembe venni.


Ismerkedj nyugodtan Tinderen (is meg bárhol máshol is). Azt viszont vedd figyelembe, hogy a Tinder ugyanúgy, mint egy házibuli, tea délután, vagy egy iskola csupán egy közeg és lehetőség. Hogy mit sikerül kihozni belőle az nagyban függ attól, hogy te és a másik fél hogyan álltok hozzá és egymással mit tudtok kezdeni.

A Tinder csak egy eszköz, ami nyúlt bizonyos (meglehetősen leegyszerűsített és korlátozott) lehetőségeket az ismerkedésre. Sokan csak futó szex kalandokra használják, ezért főként a külső és a bevállalósság kerülhet előtérbe. Mások komolyabb kapcsolatban gondolkodnak. Aztán, hogy miből mi lesz, azt az éles helyzet és az idő eldöntik.

Ahogy élőben megismerkedve is előfordult már a történelem során, hogy valami futó kalandnak indult és tartós kapcsolat, akár házasság is lett belőle, ugyanúgy az is előfordult már, hogy valaki komoly kapcsolatot és házasságot akart volna, de végül csak rövid kapcsolat, vagy akár futó kaland, vagy házasság esetén is félrelépés és válás lett belőle.


A Tinder és bármilyen más közvetítő közeg csak addig számít, hogy egyik és másik fél egymásra találjon, szóba álljon egymással. Utána már minden más azon múlik, hogy a két ember mire tud menni egymással. Ebben meg már egyáltalán nem az számít, hogy Tinderen, a szüreti bálon, egy esküvőn, vagy egy kávézóban tartott ismerkedési esten ismerték meg egymást.

jan. 11. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!