Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne egy 31 éves...

Valaki ismerkedne egy 31 éves INTJ férfivel?

Figyelt kérdés

Sokáig bezárva volt a szívem, mert abban hittem, hogy egy társ csak akadályozna és egyedül a legjobb.. másrészt szért is utasítottam el a hozzám közeledni próbáló lányokat, mert nem volt valami szerető a családom és emiatt voltak rossz berögződéseim, mechanizmusaim, amik miatt egy párkapcsolatban toxikus lettem volna.. ezért évekig fejlesztettem önmagam , hogy kigyomláljam ezeket a rossz mechanizmusokat.


Évekig azt csináltam, hogy kimentem külföldre, majd hazamentem Magyarországra és megszálltam egy kis falunál levő rokonnál.. szabadon jártam az erdőket mezőket, amikor más aludt én olykor akkor még a folyóban fürödtem vagy a messziségből figyelgettem a házak villódzó fényeit.. de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy sokat gondolkodtam azon, hogy hogyan működöm, min kell változtatnom stb, ez kellett ahhoz, hogy jól funkcionáljak.


Nemrég újra kijöttem külföldre, pontosabban Hollandiába. Kerestem egy pofon egyszerű munkát és elkezdtem gyűjtögetni, az elsődleges célom most az, hogy egy számomra kielégítő szállást találjak, ahol mindent úgy tudok kialakítani hogy a céljaimon öröm legyen dolgozni.


Az utóbbi időben egyre inkább rájöttem arra, hogy bármennyire is erős vagyok és önálló, jó lenne, nagyon pozitívan hatna rám, ha lenne valakim, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. (A terveim megvalósítása iránt is motiváltabb lennék, hiszen nem csak önmagamért harcolnék, hanem a szerelmemért is.)


31 éves vagyok, a fiatalosabb fajta genetikával rendelkezem.

198cm magas vagyok, nemrég újból elkezdtem edzeni, meet ezáltal még effektívebben működöm és az egészségmegőrzés, fiatalaság szempontjából is fontosnak találom.

Általában a lányoknak tetszeni szoktam ahogy az eddigi életem során észrevettem.

Szeretem a békés helyeket, a túrázásokat és az új helyek felfedezését.. szeretek kilépni olykor a komfortzónámból, hogy jobban belalássak számomra ismeretlen dolgokba.

Szerintem nem lenne unalmas mellettem, hiszen elég jól ismerem az emberek működését, tudok az energiákkal játszani, szóval tudom, hogy mi kell ahhoz, hogy ne legyen lapos egy párkapcsolat.


Itt Hollandiába könnyű egyszerű munkát találni, ahol önállóan lehet dolgozni, ezért választottam egyrészt ezt az országot.

Magyarországon utoljára talán 7 éve dolgoztam.. egyszerűen nem szeretem, hogy otthon sok munkahelyen vannak ténylegesen főnökök, akik utasítgatják az embereket (sokszor logikátlan gondolatmenetek által), az olykor negatív, fals információk alapján mindent tudó kollégák sem hiányoznak.

Itt kint az is tetszik, hogy sok különböző népcsoport van, akik olykor teljesen más szemlélet alapján gondolkodnak, na meg ezek az emberek mertek kilépni a komfortzónájukból, nem úgy, mint otthon sokan, akik leélik az életüket egy településen és ugyanott dolgoznak majdnem életük végéig.. amivel nincs is gond, hiszen mindenki úgy él, ahogy szeretne, de nekem ez nem jön be.


Nagyon elfogadónak tartom magamat, nincs miért szégyenkeznie annak, aki beszél velem, legyen bármilyen a múltja vagy a családi háttere.. nem ez számít, hanem az, hogy mi lakozik mélyen a másikban.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését az írjon bátran. :)


(Nem keresek mindenáron párkapcsolatot, tudom hogy előbb utóbb úgyis összefutok valamiképp egy velem kompstibilis emberrel, mindössze ennek a kérdésnek a kiírásával kicsit "megsiettetem" ezt a folyamatot.)


Legyen szép napotok!



jan. 6. 10:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Itt ott van hiba a mondandómban, átkellett volna ellenőriznem mit írtam.. na de mindegy, így is érthető a mondandóm lényege. :)
jan. 6. 10:31
 2/9 anonim válasza:
Kedves kérdező! Drukkolok neked, kár, hogy már 40 vagyok.
jan. 6. 12:36
 3/9 anonim válasza:
Remélem jól alakul és megtalálod a megfelelő személyt. Én INFJ vagyok,szóval ha csak szimpla beszélgetésre vágysz,nagyon szívesen meghallgatlak bensőségesebb dolgokban is. Testvérem is pontosan ebbe a kategóriába tartozik amibe te és ő is nagyon nehezen talál magának magasabb érzelmi színvonallal és spirituális lélekkel élő személyt.
jan. 7. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es:


Köszönöm a jó kívánságot!

Őszintén engem nem zavar a korkülönbség, persze meg kell lennie a külső vonzalomnak is, jó ha nem hagyja el magát az ember, de igazándiból számomra a másik ember lelkének mivolta a legfontosabb tényező.


3-as:


Neked is köszönöm a jó kívánságot!

(Utána olvastam az INFJ személyiségtípusnak.)


Jól esik, hogy meghallgatnál és társalognál velem, de igazándiból nem nagyon tudom, hogy mit írhatnék így hirtelen

Az mindenesetre jó, hogy tesódat kiismerve valószínűleg szót értenél velem.

Most kicsit levagyok merülve, mert a hétvégén a rossz idő miatt nem mentem el a kedvenc erdős helyemre töltődni és emellett túl sok energiát használtam fel egyéb dolgokra, például erősen extrovertált haveromra, aki két hétig most itt lakik velem, mielőtt hazaköltözik Magyarországra.


Mindenesetre írok neked privátba, hátha végül jót társalgunk. :)

jan. 7. 22:04
 5/9 anonim válasza:
Off: mi az INTJ?
jan. 8. 19:01
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy személyiségtípus, itt olvashatsz róla bővebben:


[link]


Itt pedig te is kitudod tölteni a tesztet:


[link]

jan. 8. 19:09
 7/9 anonim válasza:

Ó ma is tanultam valamit, köszi 🙂

Én ISTJ vagyok, a tiéd valóban ritka.

jan. 8. 22:05
 8/9 Thunderfairy válasza:
Minden hülyeséget ki kell már az emberekre találni.
jan. 12. 13:27
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as:

Valóban nem szabad magunkra húzni mindenféle elnevezést, viszont irányadónak nagyon is jó tud lenni, esetemben elég sok egyezés van az ott leírtakkal.

jan. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!