Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
Tinderen matcheltem egy csajjal, ő írt először, kedvesnek tűnt, megkérdezte hogy nem beszélünk-e máshol és hogy nekem hol lenne jobb. Végül abban maradtunk hogy instán jó, elküldtem az insta fiókom hogy jelöljön be. Ezután pedig leválasztott a csaj, és nem is jelölt be, teljesen felszívódott, aztán ezt nem tudom hova tenni

jan. 14. 17:46
 1/5 anonim válasza:
Jött egy jobb match akire azonnal ráugrott, mindenki mást "kukázva" ilyen módon. De az is lehet csak a fiókodban látott valamit, gyakorlatilag bármit ami nem volt szimpatikus. Aztán máris szó nélkül kuka. Így megy ez manapság a nőknél, ne vedd magadra!
jan. 14. 17:55
 2/5 anonim válasza:
Mi az a tinder?
jan. 14. 18:08
 3/5 anonim válasza:
#1 Miért, talán kisregényt kellett volna írnia egy tök idegennek, hogy jajj, bocs, láttam az instádon valami, bla-bla....? Nem tökmindegy, ha így is úgy is ugyanaz a vége a sztorinak?
jan. 14. 18:17
 4/5 anonim válasza:
És még nekik áll feljebb ezek után is látod :D Nem kedves 3-as, én csupán segítettem a kérdezőnek, elmagyaráztam neki hogy valószínűleg mi történt. Hogy ne bánkódjon, és ne vegye magára. Mert ez ilyen jelenkori általános trend lett, amit sokan a jelek szerint még így sem ismernek eléggé.
jan. 14. 18:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is lenne fontos az őszinteség, és nem kisregényről van szó, de legaláb pár szóban közölhetné hogy off. Mert ilyenkor az ember saját magát kéedőjelezi meg hogy mi az amit nem jól csináltam vagy rosszat mondtam stb.
jan. 14. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!