Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bács Kiskun megyében lehet...

Bács Kiskun megyében lehet lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

29 vagyok.


Szeretek sütni/főzni. Filmezni zenét hallgatni. Sokat szoktam olvasni. Szeretek sétálni, időnként stand up-ot szoktam jegyeket vásárolni aztán eljárok kicsit kikapcsolódni.

Életvidám vagyok káros szenvedély mentes ( nem fogyasztok alkoholt nem dohányzom). Ápolt jól öltözött vagyok. Van munkahelyem 4 órában dolgozom egy rehabos cégnél Kecskemét mellett.


Sajnos oxigén hiánnyal születtem így egy olyan lányt keresek első sorban akinek nem csak a külső értékek számítanak.

Egy megértő elfogadó kedves lányt/nőt keresek lehetőleg 28 éves kortól.



jan. 20. 09:59
 1/3 anonim válasza:
igen
jan. 20. 10:05
 2/3 anonim válasza:
Nem, Bács-Kiskunban törvényellenes. Kénytelen leszel Baranyáig vagy Csongrádig utazni ehhez.
jan. 20. 11:56
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom milyen külsőségeket érintő hatása van az oxigén hiányos születésnek de mindenkinek van egy párja valahol. Tudod mint a zsák a foltját.

Kecskeméten nem igazán vannak ismerkedős helyek max a diszkók. A te korosztályod talán a NaÉs-be jár bulizni. Lehet inkább társkeresőznöd kellene, tinder, badoo,párom. hu meg ilyenek.

Engem jó pasinak titulálnak, laza kapcsolatokat kerestem egy időben de feladtam mert konkréttan alig vannak Kecskemétiek a szexpartner keresőkön, viszont sokan vannak társkeresőkön. Olyan vidékies itt a mentalitás. A legnagyobb sikered bulizással vagy társkeresővel lehet. Sok sikert! :)

febr. 24. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!