Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 37 éves férfiként van még...

37 éves férfiként van még esélyem a 30-33 év közötti nőknél? Idősebbel nem szeretnék, esetleg 29 még belefér. Tartós kapcsolat a cél. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

jan. 25. 11:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mindig van esély, de hogy mennyi, az a személyiségedtől és a külsődtől függ. Mivel ezekről semmit sem tudunk, így az esélyeidet sem tudjuk latolgatni.
jan. 25. 11:21
 2/13 anonim válasza:
Az #incel miatt azt mondom nem. Amúgy simán lenne, de ez óriási vészcsengő.
jan. 25. 11:35
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy vagyok incel csak úgy hogy nem voltam nővel egy jó ideje. Komoly kapcsolatot keresek. Nem minden incel toxikus és vall őrült képzeteket. Csak ennyi: cölibátusban vagyok sajnos hiszen nem találom társamat.


Talán vallási közösségben lelem majd meg, nem tudom.

jan. 25. 11:43
 4/13 anonim válasza:

Tartós kapcsolatra nálam biztos nem. Nem csak az incel miatt, hanem mert ennyi idős létedre csak nálad jóval fiatalabbakkal vagy hajlandó szóbaállni, és ha én most vagyok 32, akkor két év múlva majd kidobsz azzal, hogy túl öreg vagyok neked.

Kössz, de kihagynám, hogy 34 évesen öregnek tituláljon egy közel 40-es pasi, akinek én vettem el a szüzességét 37 éves korában.

jan. 25. 11:45
 5/13 A kérdező kommentje:

4-es nem vagyok szűz, cölibátusban nem egész életemben vagyok csak pár éve. Lehet rosszul használtam a szót.


Amúgy a 32 éves társ nekem tökéletes lenne ha szeretne gyermeket és keresztény hitben szeretné nevelni.


Ha gondolod írj rám és egyeztessünk.

jan. 25. 11:49
 6/13 anonim válasza:

"Amúgy a 32 éves társ nekem tökéletes lenne ha szeretne gyermeket és keresztény hitben szeretné nevelni."


Azt hiszem kibújt a szög a zsákból.

jan. 25. 12:30
 7/13 anonim válasza:
Én csak azt nem értem, mi a gond a 33 fölötti és 30 alatti nőkkel
jan. 25. 12:50
 8/13 anonim válasza:
Van,csak nem itt.Itt csak erkölcsi és érzelmi hullákkal lesz dolgod.Meg persze nem a legszebb egyedek fognak neked írogatni,hanem azok,akik már a kutyának sem kellenek vagy piócák.
jan. 25. 13:11
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as és hol ? :)
jan. 25. 13:16
 10/13 anonim válasza:
Én ismerek olyan 43 éves fickót aki 22 éves lányt szedett fel.
jan. 25. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!