Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok volt már aki átment...

Lányok volt már aki átment egy sráccal innen másik platformra ismerkedni? Mi a tapasztalat? 28/F

Figyelt kérdés

jan. 25. 17:04
 1/8 anonim válasza:
Semmi
jan. 26. 20:47
 2/8 anonim válasza:
Az, hogy a magát itt jóképűnek mondottak is rusnyák 🙄
jan. 26. 21:48
 3/8 anonim válasza:
Többel is. Vannak jó és rossz tapasztalataim is. Igazából pár éve több értelme volt ezen a platformon a dolgoknak. Tudnék mesélni.
jan. 26. 22:39
 4/8 anonim válasza:

Volt. Eléggé vegyes a tapasztalat.

Helyes pasit én itt egyet láttam.

Az esetek 85 százalékában köddé válnak, mert ha rájön, hogy érdeklődsz tényleg utána, betojnak.

jan. 28. 00:22
 5/8 anonim válasza:
Én ismerkednék. Írj ha érdekel.
jan. 28. 15:12
 6/8 anonim válasza:

Fhu.hol is kezdjem.Az egyik nyomulós volt,találkoztam is vele élőben(sajnos hülye voltam és nem jártam utánna a dolognak)Meg akart dugni,meg folyamatosan magához "szorított" jelezve hogy kanos.A másik egy hónapig kb elviselt,aztán benyögte hogy ez így neki nem fog menni.

SOHA TÖBBET.inkább meghalok egyedül

jan. 29. 21:41
 7/8 anonim válasza:
Ha megengeded, hogy válaszoljak férfiként/srácként is (ettől még lehet releváns a számodra), nekem igen, volt 1-2 lány, akivel átmentünk messengerre, viberre/whatsapp-ra. Beszélgettünk, volt akivel randitunk is, szóval lehetséges, igen, csak ritka és nem biztos, hogy hosszútávú.
febr. 6. 18:57
 8/8 anonim válasza:
Melyikre?
márc. 25. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!