Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt tudnék tanult férfiakkal...

Itt tudnék tanult férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én magam is egyetemre járok meg járni is szeretnék még egy darabig, mert szeretek tanulni. Vannak akinek hasonlóképpen karrierista törekvései vannak? 23-30 éves korosztályból?

Nekem nagyon fontos egy párkapcsolatban, hogy kölcsönösen támogassuk egymást. Többek között a céljaink elérésében is.



jan. 27. 21:18
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Ez nem karrierizmus.
jan. 27. 21:23
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem ismersz, ne ítélkezz.
jan. 27. 21:30
 3/30 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazzunk úgy hogy törekvő vagyok a tudás irányában
jan. 27. 21:32
 4/30 anonim válasza:
Szerintem az egyetem, szakkollégium, kutatócsoport megfelelőbb platform erre. De persze biztos vannak itt is.
jan. 27. 21:50
 5/30 anonim válasza:
Hidd el az élet a legnagyobb tanító.
jan. 27. 21:51
 6/30 anonim válasza:
Az oké, hogy szeretsz tanulni, de akkor a férfi tartson el téged? Hány éves korodig tervezed a tanulást? Csak mert abból nem lehet megélni és családot fenntartani, ha még évtizedekig csak tanulni akarsz, de dolgozni nem.
jan. 27. 22:02
 7/30 A kérdező kommentje:
Mellette dolgozom is. 19 Éves korom óta .
jan. 27. 22:03
 8/30 anonim válasza:
Szerintem tök oké,hogy tanulni akar.Igazából az egyetem után kezdődik az igazi tanulás,önképzés.
jan. 27. 22:21
 9/30 anonim válasza:
Mit tanulsz? És miet olyan fontos szamodra a karier, hogy meg tarskeresesnel is ez az elso szamu szempont (kerdesedbol kovetkeztetve).
jan. 27. 22:26
 10/30 anonim válasza:

Lehet, azért elég sokféle ember megfordul a gyakorin.

Amúgy nem tudom mit tanulsz, de hacsak nem valami orvosi nem hiszem hogy sok értelme van majd 10 évig egyetemre járni. Én pl most nyáron fejezem be a mestert, de ennek sem volt már semmi értelme, bsc után csak azért mentem el mert meló mellett maradt még időm és nem tudtam mit kezdjek magammal. Nem lehet hogy nálad is valami ilyesmi van? Nem mersz belépni a felnőtt életbe, vagy csak nem találtad meg azt amivel szívesen foglalkoznál, ezért tanulsz mert abban biztonságban érzed magad.

jan. 27. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!