Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Győri lányok ismerkedünk?

Győri lányok ismerkedünk?

Figyelt kérdés
20 körüliek írjanak ha lehet

jan. 30. 09:49
 1/8 anonim válasza:
Szóval ha esetleg írnál magadról valamit, ha bemutatkoznál, akkor talán nagyobb eséllyel.
jan. 30. 10:49
 2/8 anonim válasza:
Asduwuxdlol, ha privátban írsz, hogy "Asduwuxdlol" a fenti hozzászólásomra, akkor nem mondhatnám, hogy te vagy a legélesebb penge a fiókban. Legalább privátban írtál volna magadról, de felesleges, mert esélyed sincs nálam. Még akkor se lenne, ha ketten lennénk egy lakatlan szigeten.
jan. 30. 12:45
 3/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? Milyen szándékkal?
jan. 30. 13:39
 4/8 anonim válasza:

Miért mindíg a győri ismerkedős kérdések a leghülyébbek?

Vagy én vagyok hülye,és a győri lányok ezt szeretik?:0

jan. 30. 15:48
 5/8 anonim válasza:
sasasesi, azzal, hogy két üzenetben két tőmondatot bírsz kipréselni magadból, ebből az elsőben engem kérdezel... hát... kevés vagy, mint mackósajtban a brummogás, szakadj le rólam, nem kell tőled privát.
febr. 1. 01:05
 6/8 anonim válasza:
#4 lehet ugyan az a tag írja ki újra és újra
febr. 1. 22:23
 7/8 anonim válasza:
fú de jókat ismerkedtünk, ugye, győri debil srácok?
febr. 2. 22:37
 8/8 anonim válasza:
Ádám, te se voltál képes rendesen bemutatkozni, csak annyit, hogy te is győri vagy. Komolyan gondolod, hogy ennyi infó alapján felkeltetted az érdeklődésemet?! Ez már sértő! Egy egér többet présel ki magából a seggén! Vagy 15 győri (vagy magát győrinek mondó ír ugyanilyen "informatív" levelet, sikeresen beálltál a sorba, gratulálok!
febr. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!