Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertált lánnyal ismerkedn...

Introvertált lánnyal ismerkednék, járhatok itt sikerrel? 22/F

Figyelt kérdés

Azért tettem fel így a kérdést, mert jómagam is introvertált természetű vagyok, mindig is az ilyen emberekkel jöttem ki a legjobban. Elég otthonülős típus vagyok, a munkahelyemen kívül jóformán nem is nagyon járok el sehova, ezen szeretnék változtatni.


Fogalmam sincs, hogy hol lehetne így ismerkedni, Facebookon vannak ilyesmi csoportok, de nem túl nagy az aktivitás és a fiatalabb korosztály sincs annyira jelen, ahogy megfigyeltem. Próbálkoztam társkeresőkkel is (Tinder, Badoo, Facebook társkereső), de egyrészt túl sok sikerrel nem jártam, másrészt pedig kiégtem a jobbra-balra történő húzogatásokban és abból is, hogyha írok valakinek, akkor nagy eséllyel vissza sem írnak.


Abban reménykedem, hogy egy anonim oldalon talán nagyobb eséllyel fordulnak meg hasonló emberek.


Jómagam 22 éves vagyok, márciusban töltöm be a 23-at. Vas megyében élek, de nem okoz gondot az sem, ha néhány megyével arrébb laksz, mert alapvetően szeretek utazni.


A többit inkább privát üzenetben osztanám meg, nem szeretném nyilvánosan kiteregetni az életem, ez talán valamennyire érthető. Remélem, találok erre jelentkezőt, ha esetleg eddig szimpatikus vagyok valaki számára, akkor nyugodtan írjon privát üzenetet és meglátjuk, hogy mit tudunk belőle kihozni. :)


Ha jól alakul a beszélgetés, akkor idővel más platformon (Messenger, Instagram) folytatnám az ismerkedést, szóval tényleg csak az írjon, aki komolyan gondolja a dolgot.


Köszönöm a figyelmet, legyen szép napod! :)



febr. 6. 17:01
 1/1 anonim válasza:

Irj


40 F

febr. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!