Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18-22 éves lányokkal ismerkedn...

18-22 éves lányokkal ismerkednék, valakinek lenne kedve? :) 22/F

Figyelt kérdés
Bemutatkozást privát üzenetben írnék, aztán meglátjuk, hogy passzolunk-e vagy sem. :)

febr. 8. 13:50
 1/5 anonim válasza:
A bemutatkozas csak szolok elore a csajsziknak, hogy oneletrajzot jelent, kepet magatokrol 4 oldalrol, egy felmeztelent, es utana uzenet kezdemenyezes a ti oldalatokrol, majd ha a kerdezo nem valaszol akkor adjatok meg eselyt neki 1 - 2 hetig hatha, utana lemondhattok rola.
febr. 8. 15:30
 2/5 A kérdező kommentje:
Én "bemutatkozás" alatt arra lennék kíváncsi, hogy az illetőt hogy hívják, hány éves, merre lakik, milyen érdeklődési körei, hobbijai vannak, esetleg még egy leírást, hogy hogy néz ki. Én értem, hogy mire célzol, nagyon sok itt a kétes alak, de ha én félmeztelen képet szeretnék látni, akkor arra lennének jobb platformok is, mint pont a Gyakori kérdések, de oké...
febr. 8. 15:53
 3/5 anonim válasza:
Igen és nem elég szimplán a képek, olyan kell ahol egy magadott sémát utánzol le, pl. azt mondom tartsd fel a jobb mutató ujjad. De kell még érvényes fényképes igazolvány is.
febr. 8. 16:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Irigylem, hogy ennyire ráérnek egyesek.
febr. 8. 16:59
 5/5 anonim válasza:

4


Azt en is a csajszik reszerol.

febr. 8. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!