Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A Győriek miért nem akarnak...

A Győriek miért nem akarnak talizni?

Figyelt kérdés

febr. 12. 07:31
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Kerdezd meg toluk
febr. 12. 07:47
 2/23 anonim válasza:
Ott jobb iskolák vannak. Még a nyelvtant is tanítják.
febr. 12. 08:53
 3/23 anonim válasza:
Győr az ilyen. Ott senki nem találkozik senkivel. Direkt ilyen csövekben közlekednek, hogy az utcán se lássák meg egymást. Ha egy győri találkozna valakivel, megszűnne a világegyetem. Állítólag azért, mert ők antianyagból vannak.
febr. 12. 09:06
 4/23 anonim válasza:

#nincsisgyőr


Soproni közmondás.

febr. 12. 09:09
 5/23 anonim válasza:
Én akarok.
febr. 12. 10:39
 6/23 anonim válasza:
mert szeretik a kekszet és nem tárgyalnak olyanokkal akik nem szeretik a kekszet
febr. 12. 11:05
 7/23 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak te vagy enyhén szólva is egy könnyedén felejthető, hanyagolható ember?
febr. 12. 14:45
 8/23 anonim válasza:
Nemsokára Borkai Adriai Zsolt átveszi Győrben újfent a hatalmat, ezért nem lehet már csak úgy találkozgatni senkivel, mert lehet, hogy szép nők jelennek meg a találkahelyeken diktafonnal bedrótozva. Ezt most biztos nem akarják a kedves Győri honfitársaink.
febr. 13. 06:16
 9/23 anonim válasza:
A múltkor áthaladtunk Győrön. Olyan volt a város mint a legenda vagyok filmben.
febr. 13. 06:49
 10/23 Anton Chigurh válasza:

A harmadik válaszoló benyögésén 10 perce rötyögök, ez hatalmas! 🤣


Lejárt a szünetem a munkában, de nem tudok normálisan elkezdeni dolgozni, mert folyik a könnyem a röhögéstől... 😆


Hatalmas!

febr. 13. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!