Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan fiú aki szeret...

Van itt olyan fiú aki szeret crossdresselni, sissy hypnokat és szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés
febr. 12. 23:43
 1/9 anonim válasza:
Magyarul?
febr. 13. 02:30
 2/9 anonim válasza:
Te nő vagy gondolom. Ez esetben igen, beszélgetnék.
febr. 13. 04:15
 3/9 anonim válasza:
Biztos van,bár azt már nem nevezném férfinak aki crossdress-es.Magukat se hiszem hogy férfinek vallják.Nyilván érted mire gondolok.
febr. 13. 04:38
 4/9 anonim válasza:
#4: én értem. Nem vagy tisztában a szavak jelentésével.
febr. 13. 06:08
 5/9 anonim válasza:
szia én imádok krosszdresszelni nőnek érzem magam rendszeresen feldugom a seggembe a rózsaszín dildómat írj rám kérdező
febr. 13. 11:05
 6/9 anonim válasza:
Attól hogy valaki crossdresser, és crossplayez női karaktereket, még ugyanúgy férfi. Most ennyi erővel én lányként nem cosplayezhetek fiú karaktert mert akkor transz vagyok rogton? Ismerek 36 éves, crossdresser családapát, feleseggel és két gyermekkel. Ugyanúgy férfi ő is.
febr. 14. 14:57
 7/9 anonim válasza:
Férfinek nem mondanám az ilyet.Max. szőrös nőnek lehet hívni.
febr. 14. 15:10
 8/9 anonim válasza:
Tesó, növesszél tököt és kezdj el megemberesedni mert ez gáz! Miért akar mindenki aberrált lenni?
febr. 14. 15:38
 9/9 anonim válasza:
Azért,mert ez lett a divat.A csajok nagy része is már esetlen,siklóvállú nerdekre bukik.
febr. 14. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!