Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok. Mit vártok el egy 25...

Lányok. Mit vártok el egy 25 éves sráctól?

Figyelt kérdés
Legyen munkája, ne az anyjával éljen vagy mit még? Mondjátok el léci

febr. 13. 14:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ne legyen paraszt, viselkedjen normálisan, lehessen vele normálisan megbeszélni mindent stb. Meg írjon helyesen.
febr. 13. 15:18
 2/14 anonim válasza:
Hogy jól nézzen ki, legyen normális.
febr. 13. 15:22
 3/14 anonim válasza:
Azt ,amit másik korosztálytól is szeressen és ne csaljon meg ,tudod alap dolgok, ezen felül a többi lényegtelennek tűnik : )
febr. 13. 16:29
 4/14 anonim válasza:
Legyen munkája kivéve ha még tanul. Legyen érzelmileg érett és inteligens, lehessen vele rendesen kommunikálni. Legyen jövőjére, céljai.
febr. 13. 17:43
 5/14 anonim válasza:

Legyen


Intelligens

empatikus

céltudatos

ápolt

érett

ne legyen szarrágó

szeresse a rendet

ne a telefonján, számítógépén lógjon

tudjon és szeressen olvasni

legyen művelt

helyesen írjon

magabiztos és határozott

gyengéd

mutassa ki az érzelmeit

őszinte

hűséges

szellemes

érzéki

ne legyen hisztiző, agresszív, hatalmi játszmázó...

közösek legyenek a céljaink, értékrendünk...

álljon ki mellettem

tudja, hogy mit akar minden téren, és azt vállalja fel


Sorolhatnám még.


Amit nem várok el:

autó, nagy vagyon

febr. 13. 22:16
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó akkor én megbuknék nálad xDD azt se tudom mennyi 5+7... anyámmal lakom külföldön... egy héten 2x fürdök. és kupis vagyok xDD
febr. 13. 22:31
 7/14 anonim válasza:
Azt azért még 25 éves korban tudom tolerálni, hogy a szüleivel él. Azt nem, ha nincs benne elvágyódási hajlam, ha összejönnénk, akkor nem akarna elköltözni, mert anyucipicifia.
febr. 13. 23:57
 8/14 anonim válasza:
ja és fontos, hogy legyen igényes, sportoljon, éljen egészséges életmódot. Bizonyos értelemben ez is a felelősség része, a saját teste iránti felelősség. Ha egyik téren felelőtlen, akkor bizony gyanítható, hogy más téren is. Persze sportolás alatt nem azt értem, hogy éjjel-nappal, és csak ebből álljon az élete, az aranyközépút fontos.
febr. 14. 00:01
 9/14 anonim válasza:
180 cm vékonyabb sportos testalkat, focizzon. Adjon be a közösbe a haverjainak.
febr. 14. 00:19
 10/14 anonim válasza:
Mi egészséges már manapság?
febr. 14. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!