Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen ismerkedős oldalak...

Milyen ismerkedős oldalak vannak még? A Badoo tényleg ennyire rossz lett?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt jártam a badoon, akkor is sok minden volt prémium tagsághoz kötve, de azért aki nem fizetett elő, az is boldogult. Most ahogy látom senkire nem lehet ráírni, csak ha van kölcsönös szavazat vagy ha fizetek. A bökkenő csak annyi, hogy 2 nap alatt 1 szavazatot kaptam, régebben azért ettől sokkal többet, szóval szerintem valamiért nem jelenít meg a szavazásban, hanem inkább felajánlja, hogy fizessek. Ez így nem jó semmire.


Vannak még értelmes ismerkedős oldalak?



febr. 13. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ingyenesen gondolok.
febr. 13. 14:22
 2/9 anonim válasza:
Tinder,bumble
febr. 13. 16:07
 3/9 anonim válasza:

Még jó, hogy csak kölcsönös szimpátia esetén.

Én most használom azt is, meg a tindert is, volt onnan hosszabb-rövidebb kapcsolatom is. Igen egyre drágább a prémium, és egyre kevesebb az ingyenes funkció, de sose fizettem, és nem is fogok egy Ft-ot se. Így is megvan kb. napi 5 új nő, ami férfiként abban a nagy egyvelegben nem rossz szám, nyilván ebből is kell még szelektálnom. Inkább válogasd meg a képeidet, többi úgy tapasztaltam mindig is, nem számít.

Egyébként még a Boo nevű alkalmazást tudom ajánlani, nem csak társkeresésre van, de az embereket elsősorban személyiségük alapján csoportosítja, ami nagy előny, sok időt spórolhatsz vele.

febr. 13. 16:46
 4/9 anonim válasza:
Nekem a badoo vált be, onnan ismertem meg a párom.
febr. 13. 18:22
 5/9 anonim válasza:

A badoo egy hulladék lett, én már hónapokkal ezelőtt töröltem magam, pedig "örökös előfizetésem" volt rajta.

Mint szinte minden platformon, ahol megfordulok, itt is igaz, hogy minden frissítéssel csak egyre sz@rabb, használhatatlanabb lett az oldal. Egyre kevesebb dolgot tudtál megnézni, beállítani, szűrni, megváltoztatni, látni, satöbbi. Egy marék trágya lett.

febr. 13. 19:59
 6/9 anonim válasza:
Jaumo töltsd le playáruházban.
febr. 14. 17:28
 7/9 anonim válasza:
Ha fiú vagy akkor írj.
febr. 14. 21:46
 8/9 GFman válasza:
Gáz lett a Badoo! A frissítés óta semmi, előtte azért tudtam írni, beszélgetést kezdeményezni nőkkel.Mondjuk engem az is visszahúz, hogy csak laza kapcsolatot keresnék, nyilván nem sokan mennek bele ilyenbe.
febr. 15. 20:46
 9/9 anonim válasza:
Nagyon vacak a Badoo szerintem.
ápr. 2. 08:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!