Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40es nők, valaki szerertne...

40es nők, valaki szerertne ismerkedni egy 30 éves sportos férfivel?

Figyelt kérdés

febr. 18. 14:43
 1/9 anonim válasza:
Nem! Ők az enyémek! Úgyis csak megbántanád és megcsalnád őket! Én több nővel jártam egyszerre és még egyiket sem csaltam meg soha! Tűnés innen kockahasú, kockatestű, kockafejű bohóc!
febr. 18. 15:47
 2/9 anonim válasza:

Kisfiúk! Viccesek vagytok!


Egy 40+ nő

febr. 18. 17:35
 3/9 anonim válasza:
Kezdjük egy alappal: hova valósi vagy?
febr. 19. 00:55
 4/9 anonim válasza:
Együtt nyomnánk fekve?
febr. 19. 04:50
 5/9 anonim válasza:
2. Ha szerinted egy 30+ férfi kisfiú, akkor te mi vagy 40 évesen?
febr. 19. 18:19
 6/9 anonim válasza:

#5


Hát tudjátok kisfiúk, aki ilyen béna módszerrel próbál ismerkedni, mint itt is, abban nem tudok potenciális férfit látni. Azok csak nagyra nőtt kamasz fiúcskák. Akik csak dugni szeretnének. De még annak is túlzás nevezni, inkább csak 2 perc alatt összekennének, azt annyi. Meg is volt. Utána mennének vissza videójátékozni.

Az a baj, a mai 30+ férfiak túlnyomó többsége ilyen. Pótanyucija nem leszek senkinek és tanítani sincs kedvem, az éretlen fiúcskákat.

febr. 19. 18:53
 7/9 anonim válasza:
Jólvan mama, hidd el, nem is te vagy akire ezek a férfiak vágynak. Kinek kellene egy koravén begyöpösödött nárcisztikus jégkirálynő?
febr. 19. 18:58
 8/9 anonim válasza:

#7


Hát kisfiam, a privát üzenetek alapján elég sokaknak. De olyan gyökér üzenetekre mint amiket kapok, válaszra sem méltatom.

febr. 19. 19:14
 9/9 anonim válasza:
Gyökér üzenetekre nem is kell. De a gyökér férfi szinonímája nem a kisfiú anyu.
febr. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!