Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miről beszélgessek valakivel,...

Miről beszélgessek valakivel, hogyha nehezen jön a téma?

Figyelt kérdés
Megszeretnék ismerni valakit, de nehezen tudunk témát hozni fel. Nagyon visszahúzódó vagyok, szűkszavú is, változtatni szeretnék ezen.
febr. 18. 23:58
 1/8 anonim válasza:

Véleményed csak van a dolgokról, meg gondolom az agyad is folyamatosan pörög valamin, én általában azokról beszélek, vagy azt mondom, ha nagyon nincs téma. Jobb, mint a semmi. Persze ehhez a másik ember is kell, tehát egy beszélgetést 2 félnek kell akarni fenntartani, különben hozhatsz te bármennyi témát.

De itt is van egy ötlet: vidd el társasozni, vannak kifejezetten randira/pároknak tervezett társasok, amiket pont úgy raktak össze, hogy hozzák a témákat.

febr. 19. 00:08
 2/8 anonim válasza:

Bármi, ami érdekel. Érdeklődj, hogy a másik miket szeret, mikkel tölti idejét vagy pl miket próbálna ki stb.


Egyénspecifikus. Ezért hülyeség lenne most példákat dobálni.


Amik pl engem érdekelnek a legtöbb embert nem igazán. Pedig mindennapjaink része mindaz.

febr. 19. 00:49
 3/8 anonim válasza:

Épp ma gondolkodtam ezen hogy annó milyen témákat dobtam be két dolog jutott eszembe az egyik csajjal úgy jöttem össze hogy elmagyaráztam neki hogy miért nem kedvelik a kutyák és a macskák egymást

Tudom hogy ez furán hangzik de bejött illetve elindult a beszélgetés


Az a tapasztalatom hogy nem a sablonos dolgokat kell erőltetni

De az biztos hogy meg fog jegyezni illetve eszébe fogsz jutni plussz te is jobban megismered abból hogy reagál

febr. 19. 02:13
 4/8 anonim válasza:
Rólam
febr. 19. 05:44
 5/8 anonim válasza:
Cringelek egyet és lezárom a beszélgetést. ha nincs meg a közös hang kár erőlködni
febr. 19. 13:27
 6/8 webmandolin válasza:

#3


Az exemmel én meg úgy jöttem össze, hogy egy átbulizott éjszaka után (kissé már ittasan bókoltam neki) másnap kijózanodva VICCES ALAKÚ CSAPOKRÓL vagy alami ilyesmiről küldtem neki egy gyűjteményt. :D Persze ezen nagyon jól szórakozott, évekig felhozta. Azóta annak a kapcsolatnak annyi, de milyen hülyeség volt az, ami elindította a folyamatokat :D

febr. 28. 15:33
 7/8 anonim válasza:

#6

Ne viccelj a macskás történet a jéghegy csúcsa,voltak bőven cifrábbak természetesen volt olyan is ami nem jött be vagy olyan dolgokat mondtam amivel érzékeny pontra tapintottam és a vicc az hogy ez vezetett egy remek beszélgetéshez bár az is hozzátartozik az igazsághoz hogy ezáltal bőven barátzónába kerültem

febr. 28. 16:49
 8/8 anonim válasza:
#7 Egyébként miért nem kedvelik a macskák és a kutyák egymást? 😀
febr. 28. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!