Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mért van az hogy rá írok egy...

Zsolax88 kérdése:

Mért van az hogy rá írok egy nőre akinek szimpatikus vagyok szívesen ismerkedne velem ? pár napig szünet .aztán úgy érzem hogy ez a beszélgetés 1 oldalú aztán megírja hogy a személyes találkozás korai és letiltott szóval mért ?

Figyelt kérdés
febr. 21. 20:17
 1/4 anonim válasza:
Akik ilyenek általában valójában csak unalombol beszélgettek, érzelmileg nem állnak készen egy kapcsolatra, nem is akarnak valójában semmit. Én is ilyen voltam anno, hamar meguntam egy beszélgetést és mivel nem tudtam kezelni hogy ilyenkor mi a teendő egyszerűen letiltották az illetőt. Nem kedves, de ez ilyen. Persze az is lehet hogy unalmas vagy.
febr. 21. 20:50
 2/4 anonim válasza:

Igen valószínű unalombol írt vissza, vagy menet közben valaki jobban felkeltette az érdeklődését... Szerintem neten nagyon nehéz ismerkedni!

Én anno írtam itt egy illetonek, mert kiírta ,hogy szívesen baratkozna,mert magányos, írtam neki, aztán 3-4 nap múlva vissza irt,hogy nem ért rá írni,mert általában sok dolga van... Úgyhogy ez ilyen sajnos :)

febr. 21. 21:56
 3/4 anonim válasza:
Matematika mindenre is jó,nagy számok törvénye alapján írj rá SOK nőre, biztos lesz köztük olyan aki rendesen válaszol
febr. 22. 05:30
 4/4 anonim válasza:
Azért, mert túl nyomulós vagy. Pár nap vagy egy hét még kevés ahhoz, hogy ismerjen annyira, hogy tudja, hogy megéri-e időt szánni egy személyes találkozóra, főleg akkor ha más dolgokról is szól az élete és nem bővelkedik szabadidővel, ahhoz, hogy minden jelentkező pasival összetudjon futni. Ha lassabb tempóval ismerkedtél volna lehet találkozott volna később veled.
febr. 23. 15:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!