Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kapcsolat céljából keresem...

Kapcsolat céljából keresem lány/nő (18-28) párom. Szeretnél velem ismerkedni? (24F)

Figyelt kérdés

Nos hát, megeshet, hogy házhoz jövök azért a bizonyos testrészéért a lónak, azonban mégis megpróbálkozom a való életen túl, az itteni társkereséssel is. :D


Röviden magamról:

Budapesti vagyok, 24 éves. Van egy macskám, de a kutyákat is szeretem, általánosságban az állatokat és a természetet is.


Szeretek túrázni, valamint fotózni, de van, hogy a kettőt egyszerre. Gyakran teszek meg biciklivel is kisebb-nagyobb utakat.

Kedvenc sorozataim közé tartozik többek között, a Nagy pénzrablás, és a Besúgó.

Zenei ízlésem mondhatni, hogy elég változtos, a metalon kívül nagyjából bármit meghallgatok. :D


Nyugodt, kissé visszafogott személyiséggel rendelkezem. Szeretek emberek között lenni, havonta egyszer eljárok bulizni.


182 magas vagyok.


Ja és nem dohányzom.


Írj ha felkeltettem az érdeklődésedet! :)



febr. 21. 21:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mindent leirtal, csak a lényeget nem. Tanulsz, dolgozol, anyáddal laksz, miert vagy egyedül, mi a munkád, mik a terveid?
febr. 21. 21:14
 2/14 anonim válasza:
Hasonlók lenni, te én. Én lenni 24, 63000000000000 tömeg, 17000 magas..
febr. 21. 21:33
 3/14 A kérdező kommentje:

Első, valóban nem írtam le mindent.

Igen, jelenleg még családommal lakom szüleimmel, és dolgozom tehát valamikor nyár folyamán, kora ősszel tervezek is költözni.

Azért vagyok egyedül, mert nincs párom badumm tss!! Nem tudom ezen mit kell részletezni.:D

Komoly hosszabb távú kapcsolat a célom, jövőre nézve pedig, szeretnék még munka mellett levelezőn egyetemen tanulni.

febr. 21. 21:40
 4/14 A kérdező kommentje:

Kettes,

Ez grammban, dekában kilóban vagy miben értendő nálad? 🤔😂

febr. 21. 21:42
 5/14 anonim válasza:
Mit szeretnél majd tanulni az egyetemen?
febr. 21. 22:38
 6/14 A kérdező kommentje:
Kommunikáció és médiatudomány szak a terv.
febr. 21. 22:43
 7/14 anonim válasza:
Tövig nyomod?
febr. 22. 07:29
 8/14 anonim válasza:
4es ezt magadtól kérdezed igaz? Hiszen egyértelműen viccelt a válaszadó, te magad nem írtál mértékegységet és ezt figurázta ki :). Ezek szerint az IQ is alacsony.
febr. 22. 08:25
 9/14 anonim válasza:

Sziu

Többen vagyunk. Nékünk begyüssz. Mink vidékrű vatyunk. Nem tugyúk mi az a médi kummunikáció, de mink is tudúnk beszéni. Akarúnk menni Pestre, igaz ott sok a b zi meg kú rva. Mink nem azók vatyunk. Itthon a mamáho keresűnk ízmos férfít.

Mink 18F 19L 19L vatyúnk

febr. 22. 12:46
 10/14 A kérdező kommentje:

7

Csak is neked!


8

Számomra is egyértelmű volt, hogy viccel, ezért sem vettem magamra.


9

Wárlak szeretetel titteket iss pest falúban!

febr. 22. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!