Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők! lenne kedvetek...

Lányok, nők! lenne kedvetek ismerkedni, beszélgetni egy 26 éves szűz férfival?

Figyelt kérdés

Mielőtt elhatároztam magam a kérdés kiírására azért felkészültem arra, hogy a válaszok túlnyomó többsége negatív, vagy “számon kérő” jellegű lenne, szóval ha kérhetem ezeket a megjegyzéseket hanyagoljuk, teljesen feleslegesen koptatnánk az ujjainkat.


Nyilván az első kérdés az lesz, hogy miért vagyok még az. A válasz valójában egyszerű, de mégis bonyolult. Rengeteg alkalmam lett volna elveszíteni, és megannyi lehetőségem lett volna utána is szexelni, viszont akikkel lett volna lehetőségem, irántuk semmilyen szexuális jellegű vágyam nem volt. Tetszettek külsőre és belsőre is, viszont nem éreztem azt az érzelmi vágyat ami hatására belementem volna. Akikkel éreztem ott pedig nem jutottunk el az ominózus dologig. volt, hogy én miattam, volt, hogy a másik fél miatt.


Szóval a kérdés annyi lenne, hogy tudván a helyzetemet, esetleg lenne-e kedve valakinek ismerkedni, beszélgetni, jól érezni magunkat, és ha úgy alakul, kölcsönös a szimpátia akkor változtatni a jelen helyzeten. (Szeretném leszögezni, hogy nem azért fogalmazódott meg a kérdés, mert azt várom, hogy valaki elvegye a szüzességem és kész)


Pár szóban rólam, 190cm magas vagyok, rövid haj, rövid szakáll, barna haj, barna szem. Átlagos alkatom van, bár most épp nekiálltam futni, illetve mozogni, hogy a feleslegből ami rajtam van leadjak.

Szeretek, és tudok főzni. Koncertekre járni, illetve társas programokat csinálni.

Leginkább Budapest, és Pest megyeiek válaszát várom, de persze nem kizáró ok, ha kissé messzebb laksz.


Köszi, hogy elolvastad, további szép napot! 😌

26F



febr. 23. 10:20
 1/5 anonim válasza:
Szerintem annyira gáz, hogy valaki azt tartja az egyik legfontosabb tulajdonságának, hogy szűz, ezt már a kérdés címében kiírja. Sok sikert, de azért sok jelentkezőre ne számíts!
febr. 23. 10:24
 2/5 anonim válasza:

Elég szánalmasak ezek a minden nap megjelenő magát szűznek állító kérdezők.

Olyan szépeket tudtok magatokról állítani, mint pl milyen pozitív, mindenre nyitott, társaságba járó emberek vagytok. Tudtok és szerettek is főzni, mosolygósak vagytok. Ideális férj jelölt, minden nő álma egy ilyen pasi és itt arctalanul keresitek életetek párját.

Rettentő menő duma ez a szűz vagyok.

febr. 23. 11:15
 3/5 anonim válasza:
Jaj, tuti nem. Elég visszataszító, ahogy magadról írsz.
febr. 23. 15:05
 4/5 anonim válasza:

Azon kívül, hogy szűz vagy, még pár dolgot hasznos lett volna írni.

Pl belső tulajdonságok, hogy komoly hosszútávú kapcsolatot keresel, vagy "időlegesen érezzük jól magunkat, és ha minden szuper, akkor jöhet az extra" jellegű kapcsolatot? Valójában mi a célod: többek között azért keresel valakit, hogy orvosold ezt a helyzetet, vagy mert felnőtt módjára szeretnéd megosztani valakivel az életed?

febr. 25. 19:35
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Hosszútávú kapcsolatot keresek, és nem az a célom, hogy mindenáron elveszítsem. Ha az lenne ezer meg egy dolgot tehetnék érte. Valójában nem is feszélyeztet a dolog. Szimplán szeretném megtalálni a társam, akivel minőségi időt tölthetek el, programokat csinálhatok és motiválhatjuk egymást a mindennapokban.


Türelmes, empatikus és odafigyelő személy vagyok. Nyilván nekem is megvannak a negatív tulajdonságaim. Sokszor nem veszem észre ,hogy hol a határ a humorban. De ide tehető a lustaságom, és a túlságos ragaszkodásom is, vagy a váltás a jól megszokott dolgokról.


Értékelem, hogy érdemben szóltál hozzá a kérdésemhez! Köszi!

febr. 26. 12:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!