Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt ilyen lányok akik...

Vannak itt ilyen lányok akik ismerkednének?

Figyelt kérdés

Bármilyen lány írhat amúgy, de gondoltam megpróbálom hátha vannak itt BGE-s lányok, mivel én is itt tanulok, és akkor egy közös témánk máris lenne :D


Én 22 éves vagyok, Budapesten élek, egyetemre járok, és dolgozok. Szeretek sportolni, barátaimmal lenni, főzni-sütni, túrázni, városban mászkálni stb. :)

Kinézetről annyit hogy kb 180 cm magas vagyok, sportos testalkatú, barna hajam és barna szemem van.


Nem BGE-s lányokkal is szívesen ismerkedek, szóval ha bárkinek van kedve, akkor írjon :)



márc. 2. 10:55
 1/10 anonim válasza:
Egy valamirevaló lánynak van kapcsolata, ha tényleg akar. Akinek nincs, az vagy nem akar, vagy olyan is. A helyedben inkább az egyetemen nézelődnék. Ha ott nem találsz nőt, akkor sehol.
márc. 2. 11:02
 2/10 A kérdező kommentje:
Eléggé végletekben gondolkodás ez a "akinek nincs az biztos otromba ronda"
márc. 2. 11:05
 3/10 anonim válasza:
Az egyes gondolkodása maximálisan fekete fehér. Bárhol lehet lányt találni. És létezik olyan, aki akar, de nincs, mert nem az a lényeg sok embernek, hogy csak legyen valakid, hanem olyan valakid legyen, akivel jól is érzed magad. Ilyet pedig nem könnyű találni sokaknak.
márc. 2. 11:09
 4/10 anonim válasza:
Én oda járok, de van vőlegényem már bocsika.
márc. 2. 11:13
 5/10 anonim válasza:
#11.05 és #11.09. Oké, akkor árnyalom. Ha egy nő normálisan néz ki, és normálisan viselkedik, és nem egy barlangban él, rendre meg fogják környékezni a férfiak. Ha ez a nő tényleg vágyik kapcsolatra, el fogja fogadni valamelyik férfi közeledését. Ha épp te vagy jókor, jó helyen, te leszel a nyerő. Egy egyetemen rengeteg fiatal nő van, érdemes próbálkozni. Itt mindenféle nő van. Kicsi az esély, hogy olyat találsz, aki korban megfelelő, nincs társa, és közel él hozzád. (Első válaszoló vagyok.)
márc. 2. 11:18
 6/10 anonim válasza:
Nem kell árnyalni a fekete fehér gondolkodásmódod, mert elég egyszerű. Éld tovább ebben a tudatban az életed.
márc. 2. 11:31
 7/10 anonim válasza:
#11.31 Lehet, hogy az én gondolkodásom egyszerű, de nekem legalább van gondolkodásom. Amit te bepötyögtél, abban viszont nincs gondolkodás. Nulla konkrétum, nulla érvelés.
márc. 2. 11:50
 8/10 anonim válasza:
Ezek csak olvasnak és nem írnak. Nagyképűek, nem akarnak semmit.
márc. 2. 12:02
 9/10 anonim válasza:

"Amit te bepötyögtél, abban viszont nincs gondolkodás. Nulla konkrétum, nulla érvelés."

neked nem fogok érvelni. Igazad van, maradj így.

márc. 2. 12:17
 10/10 anonim válasza:
Pedig #1 nem mond butaságot. Nem tudom mi bajotok van :))
márc. 3. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!