Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedési szándékkal van...

Ismerkedési szándékkal van itt hasonló férfi? Részletek alább (Meleg kategória)

Figyelt kérdés

Budapesten élő, 26 éves meleg férfi vagyok, magára és környezetére igényes, a munkáját, stílusát és mindennapjait szerető srác vagyok és alapvetően egy hasonló férfi társaságát keresném/szeretném. A külsőm férfias, szőrösebb, átlagos alkatú vagyok, a belsőm sokrétű, egyszerre határozott, tudatos, de kedves és odaadó is (persze 1 mondatban nem tudom összefoglalni magam:) ).


Nem zavar, ha a partnerem valamivel idősebb mint én (max. 40), kifejezetten vonzónak gondolom, ha valaki zömökebb, nagyobb, férfiasabb alkatú. A mindennapjait és életét szerető, kiegyensúlyozott, lelkes és érdeklődő férfiakat tartom vonzónak. Szeretek mosolyogtatni és szeretem, ha a másik mosolyog, kedves, aranyos. A karótnyelt, életúnt, panaszkodó stílust tudom értelmezni, viszont nem tartom kompatibilisnek. Nem keresek sem nyílt kapcsolatban lévő, házas vagy titkos partnert sem, ahogyan olyan személyt sem.


Lényegében tényleg azt tartom fontosnak, hogy valakivel passzoljunk, értjük egymást, jó legyen egymás társaságában lenni.


Hátha az olvasók között akad egy férfi, akinek a leírás érdekes/figyelemkeltő lehet. :)



márc. 8. 13:18
 1/10 anonim válasza:
Én az életkor miatt kiestem
márc. 8. 13:40
 2/10 anonim válasza:
Ne haragudj, de szerintem Romeon nagyobb eséllyel találsz, mint itt gyakori kérdéseken.
márc. 8. 13:44
 3/10 anonim válasza:
Minek ide a gyakorira ez a mindennapos homokfürdő? 🤦
márc. 8. 17:36
 4/10 anonim válasza:
Minek ide gyakorira ez a rengeteg homofób?
márc. 8. 18:34
 5/10 anonim válasza:
egyre több a meleg srác,férfi
márc. 8. 19:36
 6/10 anonim válasza:
Biszex szubmisszív vagyok :)
márc. 9. 07:59
 7/10 anonim válasza:

Ezt nem értem ! Hasonló hirdetést tettem fel, nem ennyire nyíltan és körülírtan, másnap kaptam a figyelmeztetést, hogy többé ilyet ne csináljak, mert kitiltanak,az oldalról !!

Nekem ezzel a hirdetéssel semmi bajom, sőt! úgy gondolom egy teljesen normálisan,érthetően megírt hirdetés,én is ilyen barátot keresnék,a kort egy tízessel túlléptem már,de még egy normális, jól kinéző független pasi vagyok.

márc. 9. 11:47
 8/10 anonim válasza:
#7 akkor hajrá, kapd el a szőrös kérdezőt.
márc. 9. 12:05
 9/10 anonim válasza:
Én nem vagyok meleg!
márc. 10. 21:36
 10/10 anonim válasza:
Az írásod alapján egy művelt, intelligens férfi vagy. Ne pazarold ezt a gyakori farokhiányos népére! Szerintem is inkább a Romeo/Tinder a legmegfelelőbb platform erre. Itt max kapsz egy-két perverz privát üzenetet meg max megérdeklődik, hogy aktív vagy-e.
márc. 12. 03:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!