Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/nők (24-40kozott),...

Lányok/nők (24-40kozott), valakinek nem lenne kedve beülni valahova csak spontán ismerkedni/beszélgetni?(Bp.)

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyet csinálni, 29 éves vagyok. De ez tudom nem túl átlagos ezért is írtam ki, hátha van hozzám hasonló nő/lány itt aki már unja a sablonos dolgokat. Internet már unalmas, mert a köröket futkossa az ember.(Illetve nagy a konkurencia tabora.)Élőben csak úgy nem szolitgatok meg embereket, mert nem akarom zavarni őket.

Munkahelyemen férfi többlet van ez is kilöve.


Szórakozóhelyekre, illetve kocsmákba pedig nem egyedül mennek az emberek, így ott se akarok zavarni.


Ezért is született meg ez a kérdés.


Nyugodtan szét is lehet trollkodni a kérdésem. 😁


márc. 8. 19:55
 1/3 anonim válasza:

Konkrét célja van az ismerkedésnek?


Tegyük fel, hogy párkapcsolat. De annak is elég sok típusa van manapság...

márc. 8. 21:22
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaziból ahogy alakul, mert rágörcsőlni nem szabad. Azaz párkapcsolat se lenne rossz(lassan megismerve egymást) bár ha nincs meg olyan szinten a kémiai, akkor új barátságtól se zárkózom el. Ha pedig egyik se, mert nincs meg a szimpátia akkor az se baj, mindenkinek nem felelhetünk meg.
márc. 9. 20:37
 3/3 anonim válasza:

Esetünkben teljesen ki van zárva a párkapcsolat. (Túl vagyok a 40.-edik életévemen jóval.)


Barátságoktól azért nem zárkózom el, mert jó esetben ERŐSÍTI A POZITÍV ÉRTÉKTUDATÁT az Ember Lányának-Fiának.


Azonkívül bármikor/bárkivel lehet MUNKATÁRSI(!) kapcsolatot létesíteni. (Bizonyos élethelyzetekben szigorú értelemben ágyon- és házon kívül!)

márc. 10. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!