Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elfogadod a felhasználási...

Elfogadod a felhasználási feltételeket?

Figyelt kérdés

N+1. társkereső kérdés egy 30-as férfitől (és ez nem a Telekomot jelenti), kockáztatván azt, hogy cafatokra szednek a lentiek miatt. Célközönség a 25-30 év közötti nők. Elsősorban hosszútávú, komoly összebútorozás címszóval keresnék magam mellé partnert, de a jó beszélgetésektől sem zárkózom el, amennyiben szimpatikus a másik. Nincs káros szenvedélyem, az átlagosnál zárkózottabb voltam világ életemben és elég sok elcseszett dolog van rajtam, bennem. De igyekszem nem beleőrülni és tanulságként felfogni a történteket. :)


És akkor az apróbetűs rész, ami garantáltan nulla közelire redukálja a jelentkezőket:

- nincs és soha nem is volt szükségem sok emberre magam körül, bőven elvagyok egyetlen, mindennél jobban szeretett és tisztelt személlyel, aki társam mellett a barátom is, így hasonlóan gondolkodó nőt keresek elsősorban, hogy ne érezzük feszélyezve magunkat a másik nagy haveri társaságában és kialakíthassuk a mi kis világbajnok klikkünk :)

- gyerkőcöt csak házikedvenc formájában szeretnék, ez nem változott a 30 évem alatt és ezután sem fog, bocsi attól, akiben eddig minimális szimpátia is kialakult

- vidéken élek, a jövőbeni célom egy amolyan kis magán-sziget egy puszta/erdő közepén, saját gazdálkodással, mindenkitől függetlenül, senkitől sem kiszolgáltatva (szép álmok, tudom)

- utálom feszélyezve érezni magam, így tudok határozott nemet mondani, ha úgy érzem, nem megfelelő az útirány, ez sok nőt megrémít, akik bólogató kutyákhoz szoktak

- külsőségek: 173/60/barna/barna/mikellmégide?!


Biztos van még fontos dolog, amit nem írtam le, ha így van, kérdezz, nem harapok. Ha valami nem szimpatikus, nincs sértődés, de légyszives, emberi módon közöld. Písz, meg puszipá!


márc. 13. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Nem és a kérdésből is látszik, hogy nagyon erőlteted a dolgot azért nem jön össze, rá vagy feszülve, tipikus energia vámpírrá változnál egy kapcsolatban.


Próbáld meg lazábban venni és ne élet-halál kérdésnek.

márc. 13. 19:24
 2/22 A kérdező kommentje:
Maga pszichológus, vagy eztet mibül számolta ki? :)
márc. 13. 19:31
 3/22 anonim válasza:

Látom, te is elhordoztad a számod! 😁

Én sajnos nem tudok segíteni, úgyhogy csak sok erőt és türelmet szeretnék kívánni a sok fröcsögő megmondóemberhez, aki nem tudja visszafogni magát a beszólogatásban (úgy látom, hogy egy már meg is érkezett).

márc. 13. 19:33
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;) Fel sem veszem, mert nem ellenem szól, kiérződik az általános frusztráltság az elsőből.
márc. 13. 19:35
 5/22 anonim válasza:
A gyereket kutyának tartod?Komoly vagy.
márc. 13. 20:21
 6/22 anonim válasza:
A leírásodból az jön le,hogy semmi vonzó nincs benned.
márc. 13. 20:22
 7/22 anonim válasza:

Ha ennyi energiád van, hogy ilyen humortalan valamit összehozz, inkább gyúrd ki magad, tanulj meg francia chansonokat énekelni gitáron, vagy főzni úgy, hogy az ajtódnál álljanak sorba a nők. De elsősorban mozdulj ki.


Az ilyen szövegből csak a kétségbeesettség jön le.

márc. 13. 20:34
 8/22 A kérdező kommentje:
Már vártam... :)
márc. 13. 20:55
 9/22 anonim válasza:

Na most én nem vagyok potenciális vevő mert férjem van és gyerekeim, de nekem igenis tetszett az egyedi szöveged, ha fiatal lennék és szingli biztos érdekesnek találnám, hogy megismerjek egy ilyen figurát. Amúgy az én férjemnek is nagy vágya, hogy egy emberektől távoli tanyán éljünk, hát majd ha a gyerekeink kirepülnek, már néztünk helyeket.. .

Én kívánom neked, hogy találjon rád valaki, akivel érdemes lesz összeismerkedni. Sok sikert kívánok hozzá és csak maradj aki vagy!

márc. 13. 21:16
 10/22 anonim válasza:
Nagyon sok sikert! 😊
márc. 13. 21:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!