Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok! Valaki ismerkedni? 27F

Csajok! Valaki ismerkedni? 27F

Figyelt kérdés

185cm vagyok, 77kg. Budapesten élek. Rövid barna hajam van, kék szemem.

Szeretem a jó humort, szeretek főzni, moziba járni. Van egy jó és stabil munkám. Romantikus alkat vagyok. Sokat kirándulgatok, nem vagyok az az otthon ülős fajta. Nyitott és barátkozós vagyok. Amikor van egy kis szabad időm, akkor le szoktam menni konditerembe edzeni egy kicsit.

Munka mellett szeretnék elkezdeni egy egyetemet is, mivel számomra fontos a folyamatos tanulás és fejlődés.


márc. 17. 20:17
 1/8 anonim válasza:
Senki nem fog írni! A lányok elvárása kibszott magas! Ráadásul általában a semmire!
márc. 17. 20:26
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem is ez a tapasztalatom. Magas elvárások vannak. Amikor megkérdezem, hogy mit tud beletenni a kapcsolatba, akkor meg jön a válasz: "semmit, ez nem az én dolgom, hnem a férfiak dolga" vagy "aranyos vagyok és hűséges, ez legyen elég".

Az ilyenektől nagyon kivagyok. Az ismerkedés elején direkt nem említek semmit az anyagi helyzetemről, mert a legtöbbnek sajnos csak a pénz számít. Pedig elég jól fizető munkám van, de undorodom az ilyenektől.

márc. 17. 20:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy sokszor jut eszembe Desh Kukásautó c. száma. A legtöbb csak nem tart ki a párja mellett vagy le se szarja az embert, amikor még nincs pénze, de ha sikeres leszel, akkor rögtön jönnek. Ebből a szempontból hálás vagyok az exemnek, hogy a nehéz időkben is mellettem volt, amikor még csak építgettem a karrierem.
márc. 17. 20:42
 4/8 anonim válasza:
Ne add fel haver
márc. 17. 20:44
 5/8 anonim válasza:
unalmas, hogy mindig minden a mi dolgunk és még vágjunk jó képet az egészhez.
márc. 17. 21:09
 6/8 anonim válasza:
Itt nincs jó csaj bro
márc. 18. 00:09
 7/8 anonim válasza:

“amikor még nincs pénze, de ha sikeres leszel, akkor rögtön jönnek”


Milyen érdekes, hogy a nőknél meg aki kövér, azt le se szarjátok, megalázzátok, ha lefogy, akkor meg hirtelen még a lába nyomát is felnyalnátok :D Az éremnek két oldala van, nem vagytok semmivel sem különbek. Ugyanolyan felszínesek vagytok, csak nem a pénz, hanem a külső terén.


Pedig a kiírásod alapján szimpinek jöttél le, csak ezek a frusztrált kommentjeid nem kellettek volna.

márc. 18. 12:59
 8/8 A kérdező kommentje:

7: Nem frusztrált kommentek, hnem tapasztalat sajnos.


"Milyen érdekes, hogy a nőknél meg aki kövér, azt le se szarjátok, megalázzátok..."

Nem mindenki alázza meg a kövér nőket. Én sosem tennék ilyet. Ha jól érzi úgy vki magát, akkor ki vagyok én, hogy elítéljem/bántsam emiatt? Ha meg vki nem érzi jól magát, akkor segítek. Én is voltam kövér, ismerem az érzést.

márc. 18. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!