Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt transznemű lány, aki...

Van itt transznemű lány, aki szívesen ismerkedne egy intelligens, normális értékrendű férfias férfival? Amennyiben igen, nyugodtan írhat privát üzenetet is! :) 30/F

Figyelt kérdés

márc. 17. 23:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
Egy transz sem szereti a chaser-eket csak mondom. És már a kategória választás is sokat elmond rólad xd
márc. 17. 23:51
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék chaser? Azért, mert szeretnék komoly kapcsolatot egy transznemű nővel? Nem igazán van más felület erre az országban, ezért próbálkozom itt...:)
márc. 18. 00:18
 3/14 anonim válasza:

"Nem igazán van más felület erre az országban"


Grindr-en, Romeon, de még Badoon is vannak fent, de sajnos nagyon kevés Magyarországon a normális transz lány, legtöbbjük prostituált, és/vagy golddigger.

márc. 18. 00:33
 4/14 anonim válasza:
Van
márc. 18. 01:25
 5/14 anonim válasza:
Olyan CD Transz is van aki nem csak a 4 fal között az és merne is találkozni?
márc. 18. 07:27
 6/14 anonim válasza:
Én is érdeklődök :)
márc. 18. 09:47
 7/14 anonim válasza:
Általában nagyon erősem lelki sérültek, ami hozzáteszem nem csoda. Te kívülről azt látod, ez mennyire fain dolog, hogy transznemű, de mögötte általában elég sok mentális dolog húzódik. Tehát vegyél egy labilis nőt, azt szorozd meg 3-al és mellé még vedd azt hogy mégiscsak egy férfi testben lévő személyről beszélünk, nekem ez a tapasztalatom velük.
márc. 18. 11:27
 8/14 anonim válasza:
Írj...
márc. 18. 13:20
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok köztünk az olyan, akinek lelki problémái vannak, voltak. De pont azt akarom megmutatni egy ilyen lánynak, hogy igenis rá is rátalálhat a szerelem egy férfias pasi személyében, aki teljesen nőként kezeli őt. :)
márc. 19. 16:11
 10/14 anonim válasza:
Mi az a CD transz?
márc. 19. 17:02
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!