Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki szívesen...

Van itt olyan nő, aki szívesen ismerkedne egy 34 éves sráccal?

Figyelt kérdés
Kicsit megbízhatatlan vagyok és rosszkedvű néha, de a szívem a helyén van. Nekem preferencia, ha a nő inkább anyáskodó/gondoskodó típus.

márc. 19. 16:36
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
34 évesen már inkább férfi vagy, mint srác.
márc. 19. 16:42
 2/29 A kérdező kommentje:
A tükörből egy fiatal srác tekint vissza, nem pedig egy korosodó férfi.
márc. 19. 16:45
 3/29 anonim válasza:

@1

De hat anyukat keres, srac ez es valszeg mar az is marad...


Kerdezo nyugi, vannak ilyen iranyba serult nok. Sajnos soha nem lesz egyenrangu felnott kapcsolat belole, de ha egyikotoknek sem igenye, akkor nem gaz. Mondjuk de. Esetleg pszichologus?

márc. 19. 17:02
 4/29 anonim válasza:

3-as!


Azért nálad is vannak ám gondok!

márc. 19. 17:10
 5/29 anonim válasza:
Anyakomplexusod van?
márc. 19. 17:16
 6/29 A kérdező kommentje:
Legalább nem árulok zsákbamacskát... miért?van egy csomó ember akinek még valami perverzitása van, ők is találnak párt. Szerintem ez semmi azokhoz képest.
márc. 19. 17:33
 7/29 anonim válasza:
Ha ennyi idősen még saját magad se tartod férfinek akkor ne várd hogy bármelyik nőnek kellesz majd
márc. 19. 18:11
 8/29 anonim válasza:

Szerinted kinek van szüksége (jelen esetleg teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő) egy olyan partnerre, aki megbízhatatlan?


Ez konkrétan a 0. lépés/elvárás.


Anyádat senki sem fogja helyettesíteni, tehát ha szolgalelkű nőt keresel, azt szerintem felejtsd is el.

márc. 19. 18:32
 9/29 anonim válasza:
Nincs. 35 éves az férfi akkor is, ha óvodáskepu.
márc. 19. 18:35
 10/29 anonim válasza:
Ha 34 évesen srácnak tartod magad, akkor teljesen esélytelen.
márc. 19. 18:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!