Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik társkereső a legjobb?

Melyik társkereső a legjobb?

Figyelt kérdés

márc. 22. 22:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
Talán tinder de egyébként az összes egy lehúzás.
márc. 22. 22:50
 2/16 anonim válasza:

Tinder pont hogy a legrosszabb. Egy lélek nem matchel vissza, vagy ha vissza is jelöl nem ír semmit.


Amúgy egyik sem. A nők nem tudják már ezeken az oldalakon hogy kicsodák.

márc. 23. 00:44
 3/16 anonim válasza:
Egy bő éve nekem a bumble jött be, azóta kapcsolatban is vagyok szóval változhatott. De akkor a Tinder már egy kalap szr volt.
márc. 23. 01:52
 4/16 anonim válasza:

Őszintén?

Férfiak: egyse.

Nőknek: mindegyik jó.

márc. 23. 06:38
 5/16 anonim válasza:

"#2 Tehát ronda vagy. :D"


Igen. Igazi selejt vagyok.

márc. 23. 11:00
 6/16 anonim válasza:
#6 Miért lennél selejt? Csak nem neked való az olyan társkeresés, ahol pusztán képek alapján válogatnak az emberek.
márc. 23. 13:16
 7/16 anonim válasza:

Nem a társkereső oldalak és appok a szarok vagy jók, hanem akik használják.

Alapvetően mindegyik alkalmas arra, amire való, és nyilván a legtöbbért fizetni kell, különben valóban nem sok haszna van, mert vagy te nem tudsz kommunikálni a másikkal, vagy ő veled, vagy egyikőtök sem.

Ettől függetlenül viszont hiába jó egy alkalmazás vagy oldal, ha a felhasználók nem korrekten állnak hozzá.

márc. 23. 13:20
 8/16 anonim válasza:

“#6 Miért lennél selejt? Csak nem neked való az olyan társkeresés, ahol pusztán képek alapján válogatnak az emberek.“


Tudom hogy nincs velem probléma, de fogalmam sincs hol ismerkedjek és milyen módon. Az önbizalmam teljesen tönkretették.

márc. 23. 14:14
 9/16 anonim válasza:
Nem velem beszéltél, bocs hogy bele szólok, de elsőnek rakd magad rendbe. Külsőleg és belsőleg is. Utána pedig nyugodtan ismerkedj, ott ahol egy nő is ismerkedik férfiakkal.:) de amúgy jön magától ha megszokod a társaságot
márc. 23. 14:18
 10/16 anonim válasza:
Faceprutykyuk dating.
márc. 23. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!