Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akinek nehezen ment az ismerke...

Akinek nehezen ment az ismerkedés, de mégis talált magának komoly kapcsolatot, az leírná részletesen hogyan vagy minek köszönhetően sikerült? (csak 20-28 év között írjatok légyszi)

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi!

márc. 26. 08:46
 1/4 anonim válasza:

Az én bajom a társkereséssel, hogy egyszerűen nem tudom magammal elhitetni, hogy a másiknak bejövök, ezért haverkodok csak velük, nem merek ennél többre utalni sem. Vagy ha utalok akkor poénnak veszik, mert mindent is el szoktam poénkodni. Persze ha tudom hogy bejövök neki, akkor már megy minden, kezdeményező vagyok, de addig meg tejese esélytelen.


Eddig két kapcsolatom volt, mindkettőnél a lány kezdeményezett először, ő vetette fel hogy ismerkedjünk, onnan meg átvettem én az irányítást. Szóval nálam így sikerült.

Mondjuk már megint szingli vagyok, mert tök más irányba indult az életünk szóval nem láttunk közös jövőt, de mindjettejükkel jóban vagyok még, évente mondjuk beszélünk egyszer hogy mi a helyzet a másikkal.

márc. 26. 09:10
 2/4 anonim válasza:
Ja az lemaradt, hogy most 23 vagyok, a kapcsolatok 19 és 21 évesen voltak, de szerintem ezek nem igazán változtatnak a leírtak értelmezésén, hogy szimplán szerencsés voltam xd
márc. 26. 09:12
 3/4 anonim válasza:
Munkahelyén beszéltem vele,megmondtam neki hogy tetszik és a barátnőm azota 27F
márc. 26. 09:12
 4/4 anonim válasza:
Akkor 20-28 év közötti voltam, társkeresőn ismerkedtünk meg, nagy távolságról. Az ő kitartásának köszönhető, mivel én lemondtam a találkát, de mégis eljött. S így már nem mondtam nemet, ha ennyit utazott miattam.
márc. 26. 09:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!