Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy nap Tinder használat után...

Egy nap Tinder használat után kb 20 match kevésnek számít? Ebből kb 6-7-tel kezdtem beszélgetni is. 20/L

Figyelt kérdés
Amikor ti kezdtétek, az első nap hány match/ beszélgetés gyűlt össze? Most regisztráltam, nem igazán van viszonyítási alapom.

márc. 28. 23:52
1 2
 11/20 anonim válasza:
Bocs 8-as
ápr. 1. 20:12
 12/20 anonim válasza:

Kb 1,5ev utan tertem vissza a mult heten, ugyanazokkal a kepekkel mint korabban. Amig fent voltam kb(1ev)100feletti matchem volt, persze a tobbseguknek nem irtam vagy o nem irt vissza.


Most 0. Nem tudom mi van a tinderrel, de kinomban 3napja mindenkit jobbra huzok, mert nincs az az isten hogy senki nem huz jobbra. Gyanitom valamiert nem jelenek meg nekik.

Felreertes ne essek,nem vagyok extra pasi, az atlagnal talan valamivel jobb, de rengeteg olyan mint en van fent, sot jobbak. De hogy 1 het alatt nem hogy matchem sincs, de azt se jelzi hogy jobbra huztak volna.

ápr. 2. 18:02
 13/20 anonim válasza:
Töröld a profilod és csinálj újat.
ápr. 2. 18:50
 14/20 anonim válasza:

Nem segit

Ugyanazt csinalja. Beallitom par kmre elkezdem jobbra huzni akit akarok majd kilepek, par perc mulva vissza es ugyanazokat feldobalja..

ápr. 2. 19:56
 15/20 anonim válasza:
#12: Velem is ugyanez volt, írnod kell a Tinder supportnak, hogy használhatatlan az alkalmazás, mert ugyanazokat dobja fel, miután félre húztad őket. Valamiért shadowbannolt téged a Tinder, ugyanúgy, mint ahogy engem is. Vicc az egész alkalmazás.
ápr. 2. 21:11
 16/20 anonim válasza:
Neked segitett hogy irtal nekik? Levettek a shadowbant?
ápr. 2. 21:15
 17/20 anonim válasza:
#16: Igen, nem emlékszem pontosan mennyit kellett várni, de megoldották. Nem mintha összejött volna bármi azóta, de érted legalább tudok csajokat jobbra húzni és ők is húznak jobbra engem. Már csak valami akció kellene.:(
ápr. 2. 21:26
 18/20 anonim válasza:

Irtam nekik, viszonylag hamar jott a valasz hogy tovabbitottak, aztan ma ujra megprobaltam es most jott az uzenet hogy van egy likeom. Szal megoldottak.


Koszi az otletet.

ápr. 4. 18:33
 19/20 anonim válasza:

(nem henceges) de lett is egybol 6likeom.


Mondjuk azert nagy cigok, siman rakenyszeri

ápr. 4. 18:53
 20/20 anonim válasza:

Rakenyszerithetik az ilyen huzasokkal hogy fizessenek elo, emeljek ki magukat..

Mondjuk en biztos nem fizettem volna, de vannak akik annyira ketsegbe vannak esve hogy akar..

ápr. 4. 18:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!