Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 63 éves vagyok.Van olyan...

63 éves vagyok.Van olyan hölgy aki komoly kapcsolat szempontjából beszélgetne.ismerkedne ill barátkozna?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 10:48
1 2
 1/15 anonim válasza:

1#

Kiknek???

Feltételezés az megy!

50/N

ápr. 1. 11:09
 2/15 anonim válasza:

1


Szerintem vegyél igénybe terápiás segítséget, ha nem akarsz a saját komplexusaid rabja maradni egy életen át.

ápr. 1. 11:11
 3/15 anonim válasza:
63. Papi. Ma már minden nő pénzbe kerül, egy férfi mindig csak nehezék egy nő oldalán. Itt a gyk-n is egyre gyakrabban írják ezeket. Barátkozás? Szerintem ennek is ára van, lehet hogy nem olyan sok, de biztos van. Kipakolja a gyógyszereidet? na azt már tutira nem fogják ingyen megtenni neked. Szex? Ne is álmodj róla, már a 40-es pasikat sem nézik semmibe, egy dugásért minimum 50EFt-ot le kell perkálni, és nem hivatásos prostikról beszélek. 63 évesen neked már csak múltad van, jövőd már nincs. Jobb is így hidd el, ami régen volt hogy a nők és a hűség, nők és az érzelmek, nők és a gondoskodás már csak a múlt. Nők és a pénz, nők és a haszon, nők és a számításaik váltotta fel a régieket. Meg lehet sértődni, ezek tények. Pont erről szól az is, hogy nem akarnak a nők kapcsolatot, mindenki alantas és gyenge nekik. Ha kapcsolat, azt meg fizessék meg, ingyen ma már nem csinálnak semmit.
ápr. 1. 11:12
 4/15 anonim válasza:

"Nekik a nagyfarkú, jó genetikājú tinik kellenek!!!"


Igen, minden logikusan gondolkozó ember belátja, hogy ők lehetnek az ideális társak egy 60 körül nő számára.

ápr. 1. 11:13
 5/15 anonim válasza:
5: nem tudom, hogy ideálisak-e, de hogy rájuk csorgatjàk a nyàlukat, az tèny!
ápr. 1. 11:15
 6/15 anonim válasza:

A pasikból kiherélt h*lyegyerekeket csináltak, nézzél rá a németekre. Ez a trend, aki nem ilyen férfi létére, arra azt mondják hogy bunkó balkáni paraszt. Kis szőrtelen házi kedvencet akarnak. Tudod, volt régen a farkas, meg most vannak a kis csivavák. Kis konditermi nyuszikák a jó pasik, akik tudják hogy az alapozót meg a kontúrt hogy kell használni, pici kis póráz van a nyakukban, a nő mellett az utcán viszont pitbullt kell játszaniuk.


Férfiak? Hozzájuk nők is kellenének, de ezek a mai nők az excel tologatáson kívül, meg az önfejlesztő kamuvideók nézésén kívül nem sokat tudnának tenni egy valós túlélésért. A főző tudományuk meg kimerül a pizzéria telefonszámának bepötyögésénél. Mondjuk az ilyenekhez tényleg a pincsik kellenek jól kigyúrva, szakállal meg tetkókkal, ha már máshogy nem lehetnek férfiak, legalább ezekkel kompenzáljanak.

ápr. 1. 11:26
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást.Nagyra értékelem.Háborús veterán létemre nem hiszem hogy arra a szintre fogok süllyedni hogy gumi cumi legyek mások részére.A háború harcedzetté tett és sok férfi elbújhat a nők bugyija mögé.Nem becsülök, és nézek le senkit mert a műveltségi fok az sokat jelent.Az hogy az ember elmúlt 60 az nem mindenkinek sikerül.Ők is megöregszenek ahogyan a férfiak és nők egyaránt és akkor majd visszatérhetnek önmagukhoz.Amúgy meg hogy sok férfi csak egy nyalóka a nők közelében az már egyéni kategória.Én nem arra gondoltam hogy egy nőnek a csicskája legyek jó pénzért.Ha már ilyen világot élünk.Azért jól fogalmaztatok,látom van tapasztalatok bőven de biztosan van értelmes is és nem csak a retardált kategória van a láthatáron.Nektek is minden jót.
ápr. 1. 11:45
 8/15 anonim válasza:

7. Én is katona voltam, a fél világot bejártam. Van lányom, van fiam, látom azt az óriási különbséget ami a két nemet jellemzi. A fiam egy tökös, magas, diplomás 27 éve srác, a lányom ugyancsak diplomás 24 éves nő. Még neki sorban állnak a pincsik a lába előtt, a fiam kudarcot kudarcra halmoz. Pedig nem csinálja rosszul, van önbizalma, van saját lakása, autója, munkája, sportol, nem iszik, nem dohányzik, nem drogozik. Szerinted van respektje a nőknél? Olyan irreális elvárásokat támasztanak átlagon aluli nők, hogy az már nevetséges.


Én is próbálkoztam párkereséssel tavaly, de az van, hogy 45-55 körüli nőknek nagyobbak az igényei, mint a 30 éveseknek, és ezt komolyan mondom! Tagadd meg a családod ez az alap. Ha van gyerked/-eid, azok ne jelenjenek meg az életedben még egy látogatás során sem. Utazás hegyek, ezt értsd úgy hogy minden hónapban legyen, ha nem több de egy 3 napos Prága azért minimum. Hetente 1-23 étterem, koncertek, színház. Az autó korlátlan kilométerrel álljon 0-24-ben a rendelkezésükre. Pénz az mindig legyen mindenre. Külső? Nagyon durván jól nézz ki, jobban mint 20 évesen. Fikázzák a korosztályodat vagy is a férfi korosztályodat úgy, hogy bennük a nőt már nagyítóval kell keresni. A ruhatárad legyen bőséges, de a legjobb, legmárkásabb cuccokkal teli. Őszülő halánték, sármos már-már model arc, olyan George Clooney 20 évvel ezelőtti fizimiskája. Csak akkor legyél mellettük ha ők azt úgy akarják, különben zavarod őket. Maximális szabadság jogot követelnek, bár én ezt mindig is megadtam mindenkinek. Szex? Na az nem lesz, az elején pár maszatolás, majd jönnek a kifogások, de azt úgy adják elő hogy te vagy a hibás, szóval miattad nincs. Meg amúgy is, öregek vagyunk mi már ehhez.


Szóval ilyesmire számíts, de vigyázz, rengeteg a rejtett csapda. Volt olyan is, hogy behízelegte magát, majd megpróbált meglopni! Képzeld el, a volt férjével tartotta a kapcsolatot a hátam mögött, és a férje adósságait próbálta a számlámról egyenlíteni. Két éve voltunk együtt, két évig hazudott és a bizalmamba férkőzött, a bankártyámról vásárolt. Próbált meggyőzni hogy vegyünk másik autót, de hát azt nem átutalással fizeti az ember, így otthon letettem a pénzt. Figyeld! Mivel én elég komoly ember vagyok és voltam, nekem a ház be van kamerázva biztonsági okok miatt. Szóval eltűnt a pénz, megjátszotta hogy betörés volt. Visszanéztem, ő volt. TAKARODJ, van 1 órád, a pénz meg legyen a helyén. Szerencséjére még megvolt a pénz. Nem jelentettem fel.


Bármi lehet, én nem hiszek a nőknek, főleg mert sokan kiszolgáltatottak, és emiatt keresnek valami megmentőt. Azt se felejtsd hogy marha nagy színésznők. Tudod, ők mennyire szeretik a szexet, mennyire önzetlenek! Hahaha. Várd ki csak a végét a színdarabnak. Én azt tapasztaltam hogy 20 évesen van az a korszak amikor minden jó, amikor még hiszel a világban. 50 felett meg már szinte mindig beigazolódik hogy itt már csak az érdekek dominálnak.


Figyelj, ha neked működne a dolog úgy hogy tudod hogy amolyan üzletszerű az egész, akkor vágj bele, ellenkező esetben garantáltan csalódni fogsz.

Kiegészítem hogy a rendes nőket meg a kamugyár pasik b*sszák át.


Normális nő-normális férfi sosem találkozik egymással, ha úgy gondolod igen, csak idő kérdése hogy rájöjj hogy mégsem.

ápr. 1. 12:26
 9/15 A kérdező kommentje:
Anonim 8.Teljes mértékben megértelek és amit megírtál az nagyon is tükrözi a valóságot.Igazábol csak egy részletet írtál le de ha az ember elgondolkodik vagy bele gondol akkor nagyon sok van még amit szóba lehet hozni.Egyet értek veled és amit itt említettél az nagyon is igaz sok esetben.Igazat adok neked.Persze ez nem mindenkire vall mert vannak rendes emberek is csak ők a szélhámosok miatt vesztették el a bizalmukat jogosan.Egy barátság,ismerkedés vagy kapcsolat teremtés ma már úgy látom hogy olyan mint a lóverseny.Vagy bejön vagy nem.Általában már nem igazán pedig a rosszat és az átverést nem mindenki kivánja.Becsülöm amit megosztottál velem.Sok tanulni való van belőle és hasznos is sok tekintettben.A történetedet elmentem mert tanulságos.Vannak tényleg sok olyanok akik csak fikázzák az embert pedig nem is ismerik.Ha jót nem tudnak mondani de a gúnyt azt élvezik másokkal szemben.Végezetül kívánok neked erőt.egészséget és minden jót.
ápr. 1. 12:59
 10/15 anonim válasza:

5#6#7#8#

Annyira rossz olvasni, hogy mit gondoltok, mit tapasztaltatok a nőkről.


Mióta ilyenek a nők?

Régen is ez volt?

Én eddig hol éltem?😱

ápr. 1. 13:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!