Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha az utcán oda megyek egy...

Ha az utcán oda megyek egy csajhoz és leszólítom hogy milyen csinos aztán el kérem a telefonszámát az okay?

Figyelt kérdés
Már mint hogy nyers vagy attól függ hogy ki mondja?

ápr. 5. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Nyers.
Attól függ hogy ki mondja
Ez kevés szerintem.
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hát attól függ, alapvetően megijednek ilyenkor hogy jajj mit akarnak tőlük viszont ha valami nagyon jó képi csávó vagy lehet szóba állnak veled
ápr. 5. 18:59
 2/15 anonim válasza:

Nekem ezt teljesen rendben van, en randiztam mar igy sraccal, leszolitott, dumaltunk egy kicsit, aztan bejeloltem facebookon :D


Az mar mas kerdes, hogy masodik randi nem volt, mert annyira nem klappoltunk, de nyilvan az ember ismerkedik, ezzel is jar.

ápr. 5. 19:27
 3/15 anonim válasza:
A kettes kihagyta hogy jó képű pali ment oda hozzá azért kapott esélyt, ezt azért fontos tudni hozzá
ápr. 5. 19:44
 4/15 anonim válasza:
Ha jóképű/kigyúrt vagy, vagy ha látszik, hogy te vagy a HMCS, esetleg lerí rólad, hogy tele vagy lével, akkor nyer ügyed lesz. Ha nem, akkor elhajtanak, hogy biztosan te vagy a borotvás gyilkos, aki el akarja vágni a torkukat, aztán megb...a a hullájukat.
ápr. 5. 19:48
 5/15 anonim válasza:

2-es vagyok, azert hagytam ki, mert nem lenyeges. Kulsoleg en se vagyok egy fonyeremeny, teljesen atlagos srac jott oda hozzam, semmi extra, ahogy en sem vagyok az.

Es nem, gazdag sem volt, bar elso latasra ezt nem biztos, hogy latja az ember :DD

ápr. 5. 19:53
 6/15 anonim válasza:
Akkor helyesbítek, a lányhoz képest nagyon jóképű pasi volt
ápr. 5. 20:47
 7/15 anonim válasza:

Hát figyelj, egy utcán való beszélgetésből nem sok mindent lehet alapból leszűrni, viszont az biztos, hogy sok ember nem szereti ezt a fajta közeledést

De igazából igen, attól függ hogy milyen kinézetű, stílusú ember szeretne közeledni ilyen jelleggel

Egy próbát azért megérhet szerintem hátha:)

ápr. 5. 21:28
 8/15 anonim válasza:

Régebben volt itt egy hasonló kérdés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1256..


Érdemes elolvasni a nőktől származó válaszokat, én már komolyan kezdek félni, hogy milyen beteg nők szaladgálnak köztünk. Ennyi erővel le is szúrhatnak egy konyhakéssel, csak mert hozzájuk mertem szólni. Aztán meg jön a női panaszáradat, hogy "a mai férfiak miért nem tudnak kezdeményezni"...

ápr. 5. 21:32
 9/15 anonim válasza:

A 7. válaszoló megmondta a tutit az biztos!

De a 8.válaszolóval is egyetértek mert teljesen megbolondultak a nők és a pasikat hibáztatják mindenért sajnos

ápr. 5. 21:34
 10/15 anonim válasza:
Szoktam kb mind megadja.
ápr. 5. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!