Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedtek személyesen...

Hogyan ismerkedtek személyesen? Mit mondanátok egy idegen lánynak, aki tetszik? Lányok nektek mi az ami kedves? Többi lent...

Figyelt kérdés

Egy hosszabb kapcsolatomnak 2 éve lett vége és hogy őszinte legyek nekem ez az ismerkedés dolog soha nem ment valami könnyen. Kicsit azért mert enyhén introvertált vagyok, bár nem durván és ezt le tudom küzdeni. Exem is egyébként baráti társaságból jött, ez annyiban volt más, hogy többször benne volt a társaságban, így kicsit lazábban ment az egész, aztán végül jó sült ki belőle. Viszont teljesen idegen lányokkal való ismerkedés nekem kicsit kimaradt, nem gyakoroltam túl sokat és most egy kis szünet után azért jó lenne újra.


A kérdésem az lenne, hogy ha láttok egy lányt utcán, kávézóban, cukrászdában, akkor mit mondotok neki, hogy mentek oda hozzá? Ha már elkezdődik a beszélgetés, onnan tudom tovább vinni a dolgot, de elkezdeni egyszerűen nem tudom. Elvégre annyit nem mondhatok, hogy add ide a számod :D.

Sokszor gondolkozom rajta, de nem tudom mit mondanék, hogy az ne legyen "gáz", vagy "lapos". Pl volt hogy csak simán annyit mondtam, hogy "aranyos vagy és szívesen megismernélek jobban...." de ezt úgy éreztem annyira nem volt valami jó, pedig teljesen őszinte volt, nagyokat soha nem mondok és nem is szeretnék, mert totál nem illik a személyiségemhez.


Konkrét példa: cukrászdában volt egy aranyos pultos lány, de egyszerűen nem tudtam, hogy hogyan kérjem el a számát, de vissza szeretnék menni, csak nem tudom mit kellene mondanom :D

Lányok a ti tapasztalataitokra is kíváncsi vagyok, hogy mi az ami belefér, mi az ami gáz, vagy egyszerűen ti egy ilyen szitut hogyan képzelnétek el.


Lehet kicsit hosszú lett, kérlek ne ostorozzatok meg, hogy ennyire tudatlan vagyok, de tényleg egyszerűen semmi tapasztalatom nincs ebben sajnos vagy nem sajnos.


U.I: Még a számát szokták elkérni a lányoknak, vagy az insta profiljukat? :DD


24/F



ápr. 8. 20:36
 1/10 anonim válasza:
kezdd úgy a beszélgetést hogy tetszel tolnálak mint a lopott biciklit
ápr. 8. 20:57
 2/10 anonim válasza:

Én nem vagyok egy csajozogép (te szavaiddal élve "sajnos vagy nem sajnos") viszont az utobbi fél-egy évben valami változott bennem e téren. Elotte fel se tűnt, hogy mennyire nincs önbizalmam lányok terén, és ha láttam egy jó nőt akkor tudat alatt rögtön le is tettem róla. Aztán rájöttem hogy jobban nezek ki mint amennyire gondolom (ez nem hiúság vagy önimádás, lásd magad kívülről, think out of the box), és ha kedvesen (!), de kicsit csipkelôdve kezdek beszélgetni egy lánnyal, akkor nagyon sokszor utana én döntök hogy akarok e tobbet vagy sem.

En egy ilyen cukraszdas helyzetben reagalnék valamire, ami nagyon telitalálat; ha nagyon unottan végzi a munkáját, akkor kerdezz ra erre, lehetőleg felig viccesen, amire ő szerencsés essetben azt mondja, hogy hat amugy kajak igy van (pl). A bókok szinten nagyon jol tudnak hatni, de mindig olyan bokot mondj amit tenyleg ugy gondolsz. Mashogy hat egyszerűen. Ha pl az előző poenodon kuncog, es te cukinak talalod, akkor mondd meg, mosolyogva.

Ezek nem varazsmodszerek, nem is minden esetben mukodnek, de azzal a pultos lánnyal sztem meg kéne probalnod.


Az en korosztalyom (tinédzserek) szinte csak instat/snapet (inkab instat) keri el, de sztem az egy kevesebb mint fel generációval folottunk lévő te korosztalyod is inkabb instas. Ezt is kerdezd neg lazán, hogy "...akkor esetleg vaalmi elérhetőséget kaphatok, jo lenne meg1x osszefutni, nemtom h instát vagy teloszamot preferalod..."


Sok sikert, hajra, drukkolok nektek a pultoslannyal ;)!

16/f

ápr. 8. 21:52
 3/10 anonim válasza:
Én nőként csak online ismerkedtem és csak erre való appokon, idegeneknek máshol nem reagáltam, személyesen se, ha leszólítottak, mondtam, hogy nem ismerkedem. Telefonszámot meg fixen nem adnék idegennek. Nekem a párom nem is appról lett, hanem barátok mutatták be, nem direkt ismerkedés céljából, csak az egyik barátnőm párjának az új kollégájaként. Idegennek direktbe szerintem nem lett volna belőle semmi.
ápr. 8. 22:10
 4/10 anonim válasza:
#2 az insta egy kalap szar, aki fent van azon a hulladékon az annyit is ér
ápr. 8. 22:15
 5/10 anonim válasza:
#4 elmondod hogy miert gondolod igy, illetve hogy hány éves vagy? Őszintén erdekel, hogy mi akkora baj vele :)
ápr. 8. 22:18
 6/10 anonim válasza:
#5 nem lehet normálisan pc-n használni, illetve tele van degeneráltakkal
ápr. 8. 22:21
 7/10 A kérdező kommentje:

#1: igen, az valószínűleg nagyon imponálóan hatna :|


#2: persze, sokszor én is próbálom az egészet külső szemlélőként nézni, de nem lehet teljesen, csak részben, ami nehezíti a dolgot. Persze a bók soha nem rossz, de valami összeköttetés kellene, aztán lehet én gondolom túl. Köszi a drukkot, a napokban egyébként fogok még valószínűleg arra járni :)


#3:mi a személyes tapasztalatod miért van ez? (Csak online ismerkedés) Úgy érzem a korosztályom nagyon bele van szorulva az online térbe. Sokszor persze megkönnyít dolgokat, de haverjaimat alig bírom néha rávenni valamilyen programra, a banda fele el se jön, de sokszor esténként meg mindenki nyomja a gépet mintha kötelező lenne. Egyszer-kétszer nekem az jött le, hogy rosszul is esik néhány lánynak, hogy "idegenként" megyek oda. Holott ha belegondolunk, valószínűleg sokunk szülei ugyanígy idegenek voltak. Egyáltalán nem vagyok ijesztő srác (sőt), de mégis sokszor mintha rosszul esett volna a lányoknak, hogy személyesen megszólítom. Mit gondolsz/gondoltok miért van ez az egész? Nem rossz, hogy fizikailag sokszor nem látod, akivel beszélsz? Tinderről személyes találkozóig eljutni meg sokszor baromi nehéz, holott valóban ott lehetne beszélni témákról, ha nincs közösen megélt dolog, akkor egy idő után kifutsz a témákból online.

ápr. 8. 22:47
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: ezt nem feltétlen mondanám, csak szűrni kell, akit "degeneráltna" tartasz,csak hogy a te szavaiddal éljek, akkor azt kövesd ki és nézz olyan dolgokat, amik érdekelnek, informatívak, és/vagy érdekesek, mert ilyen is van, csak jól kell használni az internetet.
ápr. 8. 22:50
 9/10 anonim válasza:

Nagyon klisésen hangzik de tényleg akár az időjárásról is el lehet kezdeni beszelni, a lenyeg, hogy >>rögtön<< "celtudatos" légy, vagyis ne lehessen baráti közelítésnek venni, ne az maradjon meg benne hogy kedves srác hanem hogy pajkos srác. Próbálj meg játékosan, mosolyogva csipkelodni, huzni az agyát, érezze, hogy vele most flörtölnek, nem barátkoznak.

Ami még technikai dolog es NAGYON fontos szerintem az a szemkontaktus. Ezt először szuleiden, barataidon tudod gyakorlni, mert elsőre még ekkor is ijesztő lesz, de egy kis idő (par nap, 1het) alatt hozzaszoksz. Utana lehet "élesben", lányon hasznalni. A lényeg, hogy nezz mélyen a szemébe (ha ez mégse megy, akkor a 2 szemoldoke kozotti resz kevésbé ijesztő, de nem feltuno hogy mashova nézel), és lehetőleg ne nézz felre, vagy ha igen, akkor csak oldaliranyba. Ez magabiztosságot kolcsonoz neked, ugyankkor őt meg szédíti. Ha kínos csond allna be, akkor is csak nezz a szemebe, es kicsit mosolyogj (de ne vigyorogj), esetleg lehet itt is egy bók a szemére, de azert nem szabad túl sokat 😆.


Szerintem is elég gagyi, hogy élőben, leszolitasos ismerkedes/random programon találkozás egyre kevésbé "divat" pedig, szerintem mind2 félnek izgalmasabb, természetesebb.


#6 tény, hogy pc-n nem valami fresh, na de nem is erre lett kitalálva, a célközönség (kb 25-30>) nem is azon használja szerintem.

Én egyrészt a chat funkcio miatt szeretem masreszt a story-post-explore formulák jol ki vannak talalva, még akkor is ha mindegyik más appok utanzasa

Masreszt ennel jobb alternatíva az en korosztalyomnak nem nagyon van :( Facebookot senki nem hasznalja 😆, a messengere is haldoklik (ugy ertem hogy kozulunk egyre kevesebben tartjak meg, mindenki egyre inkabb otthagyja, max szulokkel/nagyszulokkel beszel rajta), vibert, skypeot senki nem hasznal whatsapp nem nepszeru

Marad az insta meg a snap. Kicsit masra valo a 2, de hasonló celt szolgál...

Retardált embereket meg először pl. facebookon kezdjunk el keresni... 😉

ápr. 8. 23:11
 10/10 anonim válasza:

#2 voltam.



Most látom kérdező amit írtál 22.50kor, teljesen egyetértek 🙌

ápr. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!