Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Először is magamról szeretnék...

Először is magamról szeretnék írni?, szóval 23 éves fiú vagyok, pest megyén lakom, 18-25 éves korig és ugyanúgy pest megyében élő lánnyal szeretnék ismerkedni.

Figyelt kérdés
szeretek elmenni sétálni bárhova, szép helyekre ahol jókat lehet beszélgetni, adott ahhoz hogy nyugodtan és jó hangulatba lehessen lenni, szeretek jó könyveket olvasni, filmet sorozatot nézni, szeretem a különböző kulturákat és történelmet még ha ez másnak tudom unalmas is, szeretnék egy lánnyal minőségi időt tölteni, törődni egymással, szeretetbe élni, megadni azt a szeretet és törődést amit minden ember megérdemel normál esetbe, rég vágyom erre a fajta törődésre, megnevettetni a lányt és látni hogy boldog és látni a szemébe azt a fajta szeretetet, mindennél többet ér, már rég szeretném ezt átélni.
ápr. 14. 18:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
tinderen nagyobb eséllyel találsz lányt
ápr. 14. 18:56
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán,tinder az nagyon hús piac sajnos
ápr. 14. 19:00
 3/14 anonim válasza:

és úgy gondolod, hogy a gyakori nem?:D Látszik, hogy fiú vagy xd

Az a baj, hogy a lányok szívesebben ismerkednek akkor, ha látnak a másikból valamit. Szóval továbbra is valami társkeresőt ajánlok, vagy élőben

ápr. 14. 19:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Tinder az végképp,mindenhol megtalálható az a fajta amit te írsz,de nem mindegy milyen szinten
ápr. 14. 19:16
 5/14 anonim válasza:

Amit a 3-as írt az nem feltétlen igaz. Itt gyakorin nem egyszer beszéltem olyan nőkkel, akiknek a "Tinderes megfelelőjük" (értsd: külsőre ugyanolyan vonzóak) balra húzott volna vagy tovább görget, mert nem ütök meg egy bizonyos szintet (sztereotip gyúrós, tetkós, vállalkozó stb.), aminek én amúgy az ellentetje vagyok).


Ehelyett gyakorin adott volt az ismerkedés és nem kellett kategórián alul keresgélnem, hanem a szintemen, vagy a fölött találtam nőket. Ráadásul kedvesek és kultúráltak voltak kivétel nélkül.

ápr. 14. 19:20
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,éppen ezért szeretnék megismerni itt egy lányt,hiszem hogy itt kulturáltabbak a lányok és nem az szempont van mint a tinderen
ápr. 14. 19:29
 7/14 anonim válasza:
#5 és össze is jöttek a dolgok?:)
ápr. 14. 20:00
 8/14 A kérdező kommentje:
De kérlek ezt beszéljétek meg privátba,ez a chat most nem erről szól
ápr. 14. 20:14
 9/14 anonim válasza:

hát szerintem ez neked is fontos infó lehet><

egyébként meg tinderen sem minden lány megy az izmos badboyokra. Ettől még kell a bizalom szerintem ahhoz, hogy látod valakinek a képét, és nem egy arc nélküli fiókkal beszélsz. De ez csak az én véleményem lányként. Szurkolok.

ápr. 14. 20:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a témához
ápr. 17. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!