Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt esetleg olyan férfi,...

Van itt esetleg olyan férfi, aki egyetemet végzett, egészségügyben dolgozik és szeretne ismerkedni? Kor:31-43, Komárom környéke. 31 éves egyetemet végzett lány vagyok, aki szintén egészségügyben dolgozik.

Figyelt kérdés

#egyetem #ismerkedés #egészségügy #Orvossal való ismerkedés
ápr. 17. 16:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
miért feltétel az egészségügy?
ápr. 17. 16:09
 2/12 anonim válasza:

Ilyen körben szerintem érdemes munkahelyen ismerkedni, mentősök, más osztályokon dolgozók, stb.

Bár ha csak orvos jön képbe az szűkíti a kört és azt se tudjuk mi vagy, mondjuk biológusként egész nap a laborban ülve tényleg nem találkozik senkivel az ember.

ápr. 17. 16:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért mert eddig ő velük tudtam a legjobban kijönni (mély beszélgetések), ők voltak azok, akik teljesen megértették a munkámat és azt is, ha nem tudtam sokszor időben hazaérni.
ápr. 17. 16:56
 4/12 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy az én munkahelyemen csak sokkal idősebbek vannak, feleséggel és gyerekkel együtt.

Mivel komoly kapcsolat a cél, ezért ilyen nem jöhet szóba.

ápr. 17. 17:04
 5/12 anonim válasza:
Doki vagyok nekem írhacc
ápr. 17. 17:06
 6/12 anonim válasza:

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Nekem lenne kedvem ismerkedni.

ápr. 17. 17:16
 7/12 anonim válasza:
Miért olyan fontos az egyetemi végzettség? Csak hogy értsük.
ápr. 17. 18:12
 8/12 anonim válasza:

Sajnos nem engedi, hogy írjak, mintha már nem létezne q kedves kérdező profilja...

Kérlek írj, ha Te tudsz :)

40F

ápr. 17. 22:53
 9/12 anonim válasza:
31 évesen te még lány vagy?
ápr. 18. 10:00
 10/12 anonim válasza:

8

Igen már törölte magát, így aztán nem sok értelme volt az egésznek.

ápr. 18. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!