Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerényebb, visszahúzódóbb,...

Szerényebb, visszahúzódóbb, "otthonüĺős" lányokkal hol ismerkedhetnék? Esetleg itt?

Figyelt kérdés

Az élet és a sors úgy hozta, hogy soksoksok év és egy hosszú párkapcsolat utána ismét társat "kell" keresnem.


Próbáltam a tindert és más társkeresőket is, de az a gondom, hogy ezeken csupa olyan nők jöttek csak szembe, akik nagyon nem az én világom: túl nagy pörgés, bulizás, nagyvilági életérzés amit sugallnak a képek és a kevéske leírás alapján, amivel én kevésbé tudok azonosulni.


Én magam is picit visszahúzódó, nem az a szószátyár, nem társaság középpontja típus vagyok, de egy jó társaságban jól érzem magam, tehát nem vagyok antiszociális, ergo az "otthonülős" jelző a keresendő társ esetében csak átvitt értelmű.


Olyan lányt keresnék, aki hasonló temperamentumú, mint én: kevésbé bulizós, nem állandóan pörgős, nem folyton társaságban levős.


Ez nem azt jelenti, hogy unalmas lenne az életem és, hogy unalmas, egyhangú életre kellene berendezkednie bárkinek is mellettem. Nagyon nem! Egész egyszerűen csak más dolgok jelentik számomra a kikapcsolódást, szórakozást.


Ugyanis menni, kimozdulni, utazni nagyon is szeretek.


Szeretek tehát új helyeket felfedezni, megismerni. Szeretem a művészeteket, egy jó kiállítás, múzeum is értékes programelem számomra az utazások alkalmával. Előnyben részesítem a borvidékeket, ahol kulturált borkóstolással, pincelátogatással egybekötött vacsora bármikor jöhet. Ezek csak példák voltak, rengeteg dolog érdekel.


Ha esetleg van itt hasonló beállítottságú lány, aki szeretne első körben kötetlenül ismerkedni, kérem, írjon üzenetet.


Nagyvonalakban a kiszemelt korosztály 30-40 év közötti.


ápr. 21. 08:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Itt nem
ápr. 21. 08:55
 2/11 anonim válasza:

Vannak itt is páran kérdező, de javaslom légy óvatos. Ezen az oldalon nagyon megfogyatkoztak a normális emberek, gyanítom mindkét nemből de én főleg a női oldalról tudok nyilatkozni. Akiket pedig keresel, akik sokszor"introvertáltként" hivatkoznak magukra, azok sokszor nagyon is élnék a társasági életet csak nem tehetik, és ettől fenemód frusztráltak és megkeseredettek. Náluk nem az a motiváció hogy nem akarnak menni hanem többnyire nem tudnak, mindenféle félelmek, traumák, kezeletlen személyiségzavarok, testi lelki deformáltság, kötődési képtelenség és csupa hasonló nyalánkság amivel itt az oldalon nagy mennyiségben találkoztam. Szokták mondani aki egyedül van 30 fölött azt fenntartásokkal kell kezelni mert jó okkal van így. Na sajnos ha ezt hozzákombózzuk még ehhez a weboldalhoz, az itteni közösséghez, akkor hatványozottan igaz lesz az állítás.

Szóval ismerkedni lehet, de készülj fel a rengeteg csalódásra, kiégetésre, játszmázásra, sehova se vezető idő és energiapazarlásra, talonba tartásra és egyéb nagyon hasznos és gyönyörű jelenkori okádék viselkedési formára. Tapasztalataim szerint a többség itt nagyon de nagyon nem oké. És mire megleled azt az egyet akivel esetleg jó lehetnél, a többiek gerinctelensége és suttyósága, aljassága miatt már nehéz lesz jól állni hozzá.

ápr. 21. 09:51
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es: lehet, de gondoltam az esélytelenek nyugalmával kiírom a kérdést ide, hátha. Jó barátokat már szereztem innen.


2-es: köszönöm, ez azért hasznos volt tőled, nyilván tapasztalatból írod. Próbálok odafigyelni. Ugyanakkor megpróbálok magamból kiindulni, mely szerint én speciel normálisnak gondolom magam "minden szempontból", mégis itt vagyok, hátha erre jár az az akárcsak egyetlen normális lány, aki hasonló vérmérsékletű és életszemléletű, mint én és akire vágyom :) tudom, tűt a szénakazalban esete, de hátha...

ápr. 21. 10:01
 4/11 anonim válasza:

Megtalálhatod igen, csak légy óvatos mert nagyon beteg alakok is lappanganak ezen az oldalon. Plusz a trollok, meg mindenféle unatkozó élettelen alak, akik csak szórakoznak az emberrel. Meg persze azok is akikről az előző kommentem írtam, egyre nagyobb számban.

Szóval sok sikert kívánok, de közben védd a lelked és az ép elméd is ezektől. És egy jótanács a végére, bár talán ismered már de erre az oldalra hatványozottan igaz: ha valami túl szép ahhoz hogy igaz legyen, az legtöbbször hatalmas átverés.

ápr. 21. 10:08
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megtartom a tanácsaidat. Alapvetően elég jó emberismerő vagyok, persze így látatlanban, egy anonim oldalon... picit más a helyzet, ezzel tisztában vagyok. Azért már én is belefutottam privátban elég hajmeresztő nőkkel is, hajjaj... de ezeket nagyon hamar kiszűrtem. Ugyanakkor barátkozás kategóriában sikerült normális emberekkel is összefutnom (fiúk, lányok vegyesen).


Azért Te magad is bizonyítod, hogy vannak itt normális lelkületű emberek is, legalábbis az írásod alapján téged ebbe a kategóriába sorolnálak.


Hátha hölgyben is megfordul valaki, aki pont kiszúrja ezt a kérdést és pont neki is ez a gondja, hogy nem talál(t) "nyugisabb" lelkületű társat és hátha kialakul egy kölcsönös szimpátia.

ápr. 21. 10:34
 6/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hol laksz? Gyermektelen vagy? Egyébként teljesen értem, amit mondasz, nem vagy bulizós, de konkrétan egy társsal azért nemcsak a falbámulás volna a program, vele nyitott volnál kimozdulni felfedezni helyeket, ami szerintem abszolut normális dolog.
ápr. 21. 15:04
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os: Így van. Abszolút nem árról van szó, hogy a lakásba bezárkózva szeretnék élni és erre kényszeríteni bárkit is. Nem is vagyok ilyen. Egyedül ez okoz némi frusztrációt számomra, hogy bulizni, meg állandóan haverozni és társaságban lenni annyira nem szeretek. Lehet, hogy túllihegem ezt az egész dolgot és csak mint egy téves fóbia szerűség ez bennem, hogy azt gondolom, hogy minden nő bulizni meg társaságban lenni akar mindig. Vannak gyermekeim, ez persze további nehézség lehet, tudom, kivéve, ha olyan társat találnék, akinek nincs, mert mondjuk nem lehetett, de szeretett volna, vagy egyszerűen nem probléma neki.
ápr. 21. 16:23
 8/11 anonim válasza:
Mekkorák a gyerekek? Rám, ha akarsz, írhatsz!
ápr. 21. 16:31
 9/11 anonim válasza:

A személyiség leírás nekem nagyon megfelelne, de már régen voltam 40 éves...


Ja, én gyermektelen férfit keresek.

ápr. 23. 06:26
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es: sajnálom, akkor nen egymást keressük, nekem vannak gyermekeim. Egyébként 40-en túliak is "jelentkezhetnek".
ápr. 23. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!