Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Body positivity mozgalommal...

Body positivity mozgalommal azonosulni tudó extra nagy méretű nők lehetnek itt?

Figyelt kérdés
Olyan nők,akik elfogadják magukat kövéren,így is szeretik a testüket,önmagukat.Kíváncsi vagyok a véleményükre ezzel kapcsolatban.

ápr. 21. 08:46
 1/10 anonim válasza:
Hat kerdezz.
ápr. 21. 08:49
 2/10 A kérdező kommentje:
Elfogadod magad kövéren? Elégedett vagy így a testeddel?
ápr. 21. 09:06
 3/10 anonim válasza:
Ilyen nem létezik maximum bemesélik maguknak, senki nem szeret kövérnek lenni ráadásul borzasztóan káros is
ápr. 21. 09:55
 4/10 A kérdező kommentje:

A legtöbben nem szeretnek.De szerintem vannak kivételek.Biztos van olyan nő,aki elfogadja magát nagyon kövéren.

Igazából ilyet keresek.

ápr. 21. 10:08
 5/10 anonim válasza:

Nincs ilyen, senki nem akar csúnya és egészségtelen lenni

Olyan persze van aki nem tud lefogyni és ezért bemeséli hogy ez jó neki

ápr. 21. 10:24
 6/10 anonim válasza:

#4

Te miről beszélsz?

Ez nem elfogadás, hanem belenyugvás.

Vagy bebeszélik maguknak, hogy ez oké.

ápr. 21. 11:29
 7/10 anonim válasza:
Már olyan világot élünk ahol a hülyére nem lehet azt mondani, hogy hülye, a kövérre meg azt, hogy gusztustalan és nem egészséges. Minden okés ott fennt fejben?
ápr. 21. 12:00
 8/10 anonim válasza:

Elsore is nem kover vagyok hanem telt. Nem aranytalan a testem nagy zsirparnakkal hanem mindenhol egysegesen vastagabb. Ami ugye manapsag nem az idealis alkat de Rubens imadot volna pl. Abban a korban en lettem volna a szepsegideal. 😁


Edzek heti 3x, bringaval jarok, odafigyelek az ezkezesre. De PCOC es IR mellet baromi nehez.

Szoval elfogadtam h ez van. Majd meg is szerettem mert rajottem h ha utalom nem lesz jobb eletem. Azota sokkal tobbet mosolygok lett parom es most kuzdunk a gyerektemaval. Nyaron eskuvo. Szoval igen ha szeretemagam az elet is szeret es boldog tudok lenni.

ápr. 21. 13:03
 9/10 anonim válasza:

A body positivity azoknak az embereknek szól, akik maradandó sérüléseket szenvedtek egy balesetben, fogyatékosak, hátrányos helyzetűek vagy csak segítséggel tudnak funkcionálni, teljes életet élni.


Azért mert nincs annyi önfegyelmed, hogy megálld a zabálást, miközben egy topmodell magabiztosságával rendelkezel, zéró egészséges énképpel, attól még semmi közöd a body positivity-hez, csak a kövérek ezt is kisajátították maguknak mint trend.

ápr. 21. 13:29
 10/10 anonim válasza:

132-ről.

87.1 kg és még mindig nem elég.

70 a cél.

Na majd akkor szeretem magam :)

ápr. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!