Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 58 éves férfi vagyok. A nálam...

58 éves férfi vagyok. A nálam idősebb nőkhöz vonzódom. Hol lehet ilyen hölgyekkel ismerkeni? Köszönöm, ha segítesz!

Figyelt kérdés

ápr. 22. 18:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Te még biztosan nagyon fiatal vagy, ezért így látod. Majd ha te is idősebb leszel, akkor a saját korosztályodat már nem fogod olyan idősnek látni. És ahogy a te korod nő, az általad "öregnek" gondoltak korát is mindig emelni fogod. Amikor én 17 éves voltam, akkor a 24 éveseket már öregnek láttam. Most a 60 évesekben is észre tudom venni a szépet...
ápr. 22. 19:49
 2/10 anonim válasza:

Kérdező!

Az oldalon a felnőtt párkapcsolatokon belül van randi, szerelem, társkeresési problémák, és még sok lehetőség.

ápr. 22. 21:01
 3/10 gabor49 válasza:
a fene a gusztusod
ápr. 23. 05:27
 4/10 anonim válasza:

Nekem most két hölgy jutott eszembe. Kereken 60 és fél évesek, két nap különbséggel születtek és egyedülállóak maradtak - gyermek nélkül.


Azt nem tudom biztosan megmondani, hogy szívesen fogadják-e idegen urak közeledését. (És azt sem, hogy mikor lehet őket egészen biztosan személyesen látni.)


Csak az egyik mobilszámát tudom, de nem adhatom ki egyáltalán. Nem ugyanabba a társaságba járnak, de ugyanarra a helyszínre. (Bérbe adott helyiségben társasjáték délután, illetve klubest.)


Így megfelelnének? (Nem sokkal 60 év felett.)

ápr. 23. 05:35
 5/10 anonim válasza:

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy bizonyos szempontból keresztény összejövetel, tehát alkalmazkodni érdemes az íratlan szabályzathoz!


Privátban esetleg többet írok. (Én sem járok minden alkalommal. Vannak kihagyások.)


Van elnök és van elnökhelyettes. Közösségi levelezőlista.

ápr. 23. 05:38
 6/10 anonim válasza:
Gyógyfürdőkben, szanatóriumokban próbálkozhatsz ismerkedni!
ápr. 23. 06:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi ötleteket! A telefonszámot természetesen nem kérem, én se örülnék, ha idegenek zaklatnának. Ha privátban megkaphatom a klub nevét, illetve a beiratkozás módját annak örülnék.
ápr. 23. 07:17
 8/10 anonim válasza:
Nők Lapjába adj fel apróhirdetést. Nem viccelek. Azt főleg idősebbek olvassák.
ápr. 23. 09:46
 9/10 anonim válasza:
A szivkuldin sok idos holgy van...az 1 tarskereso es ingyenes!
ápr. 23. 17:46
 10/10 anonim válasza:

Itt a faluban van egy csomó kikapós özvegyasszony! Gondolom, minden faluban, nálatok is.

Járj el nyugdíjasklubokba rendezvényekre!

ápr. 26. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!