Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esetleg valaki?

Esetleg valaki?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok, sajnos nemrég véget ért a párkapcsolatom,mert a lány nem gondolta komolyan a dolgot,így ismerkednék komolyabb hölgyekkel,akiknek fontos egy párkapcsolat.
ápr. 26. 00:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Írj magadról 6 mondatot hogy tudjuk, nem egy fogalmatlan balfácán vagy.
ápr. 26. 00:56
 2/12 A kérdező kommentje:
Irodai munkám van,van egzisztenciám,nagyon szeretek tùrázni,felfedezni helyeket.Érdekelnek a tudományok.Nem dohányzom és nem fogyasztok alkoholt,nagyon szeretem a háziállatokat,van nekem is macska és kutya is.
ápr. 26. 01:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék minél több helyre eljutni,és olyan embert keresek,akinek szintén fontos a párja,szeretne gyerekeket és egy biztos családi hátteret.
ápr. 26. 01:11
 4/12 anonim válasza:
Ez csak 4.
ápr. 26. 03:41
 5/12 A kérdező kommentje:
:) Nem fogom számolgatni,ha valaki kíváncsi,privát üzenetben majd bővebben kifejtem a dolgokat.
ápr. 26. 05:13
 6/12 anonim válasza:
Miért nem írsz a vessző, pont után szóközt?
ápr. 26. 11:05
 7/12 anonim válasza:

1, 4, 6

Ha csicska kell neked, akkor jelentkezem xdd

ápr. 26. 15:27
 8/12 anonim válasza:
Ahogy látod itt nagyrészt csak megkeseredett élettelen gyökereket fogsz találni,de remélem megtalálja ezt a kérdést az akinek szól:)
ápr. 26. 15:29
 9/12 anonim válasza:
És téged zaar ha valaki dohányzik, és olykor fogyaszt alkoholt?
ápr. 26. 20:34
 10/12 A kérdező kommentje:
A dohányzás igen,az alkalmanként elfogyasztott alkohol nem,de az ilyen iszogatòs, bulizgatòs lányok nem a kedvenceim.
ápr. 26. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!