Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatal meleg fiúk ti hogy...

Fiatal meleg fiúk ti hogy kerestek partnert? 16 f

Figyelt kérdés

Fiatal 15-21 éves meleg fiúk ti hogy ismerkedtek? Én 16 éves meleg fiú vagyok és néha nagyon egyedül érzem magam. :(

Úgy ismerkednék egy velemkorú meleg fiúval:D



ápr. 26. 11:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Melyik város?
ápr. 26. 12:05
 2/14 A kérdező kommentje:

Ibrány

Kis város Nyíregyháza közelében.

ápr. 26. 12:08
 3/14 anonim válasza:
Most már tudom miért ne menjek arra.
ápr. 26. 12:10
 4/14 A kérdező kommentje:
Elfogadom, hogyha nem szívleled a melegeket, de elsősorban a melegeknek szól ez a kérdés. 🙂
ápr. 26. 12:13
 5/14 anonim válasza:

3

Bocs, de te hol elsz, te szerencsetlen? Gondolod, arrafele nincs egy meleg se? Es amugy azt gondolod, h majd elkap hatulrol? Netan titokban erre vagysz? Vagy minek kommentelgetsz ilyen szintu fszsagokat?


En hetero nő vagyok, de borzalmasan fel tud cs__ni a fajtad sotetsege.

Bocs az offert kerdezo.

ápr. 26. 16:00
 6/14 anonim válasza:

16 évesen inkább azon kéne gondolkodni, hogy kigyógyulj ebből a hülyeségből.

Jön a nyár, jőn a jó idő

Tessék menni strandra és nézegetni a csinos szép lányokat.

Majd rájössz, hogy az sokkal izgatóbb.

Nem pedig azt, hogy melyik fiúnak mennyire dudorodik a fecskéje.

Micsoda dolog ez.

ápr. 27. 15:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát erre inkább nem mondok semmit XDDDDDD
ápr. 27. 15:36
 8/14 anonim válasza:
Én úgy ismerkedek, hogy küldök a kiszemeltnek egy képet a fütyülőmről.
ápr. 27. 21:48
 9/14 anonim válasza:

Nem hinném, hogy meleg lennél, ilyen korban tényleg nem dől még el véglegesen az irányultság, szóval ne dobálózz a szavakkal!

Lehet hogy csak egy kamaszkori kíváncsiság a saját nemedre ami elég sok emberben ott van

Meg most amúgy is divat ilyeneket csinálni valamiért pedig amikor én születtem akkor nem voltak még ilyenek

Szóval ne gondold ezt még 100%-ig, hogy ez ténylegesen így van, mert egyáltalán nem biztos, hogy meleg vagy!

Lehet hogy csak kiváncsi vagy, aztán ha kipróbálnád valóban, akkor utána tök rosszul éreznéd magad

Szóval gondold ezt azért meg alaposan miket írsz ki ide ennyi idősen és főleg hogy miket mondasz másoknak!

Nem rosszból írtam ezeket, mert tényleg általában így szokott lenni ez a mai világban, mindenki kiváncsi valamiért…

ápr. 27. 22:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es válaszoló. Sose jöttek be a lányok. Mindigis a fiúk tetszettek. Persze ez biztosan csak egy kis kamaszkori kíváncsiság ugye?
ápr. 27. 22:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!