Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gyertek ismerkedjünk!? :)

Gyertek ismerkedjünk!? :)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én vagyok Anna, és 20 éves vagyok. Szeretek új emberekkel megismerkedni és új dolgokat kipróbálni. Szenvedélyem az írás és a festészet, imádok kreatívkodni. A természet szerelmese vagyok, szívesen túrázom és fotózom. Szeretek zenét hallgatni és olvasni, de egy jó film vagy sorozat sem maradhat ki az életemből. Úgy gondolom, hogy az életünk minden pillanatát ki kell élvezni, és mindig nyitottnak kell lennünk az új élményekre és kalandokra. 😊🌸
ápr. 27. 19:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szívesen ismerkednék, de úgyis kapni fogsz vagy 30-40 különböző embertől privátot, ami nem a Te hibád, de én nem vagyok hajlandó beállni a sok kiéhezett barom közé.
ápr. 27. 19:42
 2/13 anonim válasza:

Szia Anna! Nagyon örülök, hogy írtál, és szuper, hogy ennyire sokoldalúak az érdeklődési köreid! Az írás és a festészet különösen közel áll hozzám is, szóval nagyon izgalmasnak tűnik, amit csinálsz. Milyen stílusokban írsz vagy festesz? Van kedvenc témád vagy inspirációd, ami gyakran visszaköszön a műveidben?


A természet szeretete és a túrázás is nagyon szimpatikus. Biztosan csodálatos fotókat készítesz a kirándulásaid során. Milyen helyeket fedeztél fel eddig, és melyik volt a kedvenc túraútvonalad?


A zene, a könyvek, a filmek és a sorozatok iránti szenvedélyed is nagyon érdekes! Milyen műfajok vonzanak leginkább ezek terén? Van valami aktuális kedvenc, amit mostanában hallgattál, olvastál vagy néztél?


És végül, de nem utolsósorban, nagyon tetszik a hozzáállásod az élethez, hogy minden pillanatot ki kell élvezni és nyitottnak kell lenni az új kalandokra. Van valami különleges élmény vagy kaland, amit nemrég próbáltál ki, vagy amire tervezel a közeljövőben?


Alig várom, hogy többet megtudjak rólad és a kalandjaidról! 😊🌿🎨📖

ápr. 27. 19:57
 3/13 anonim válasza:
A 3 válaszoló nagyon pofára fog esni
ápr. 27. 20:04
 4/13 anonim válasza:
Hol laksz?
ápr. 27. 20:32
 5/13 anonim válasza:

bipolaris vagyok, majd én segítek ezen hogy ne érezd ilyen látványosan jól magad

beszéljünk csak gyere

ápr. 27. 20:57
 6/13 anonim válasza:
Szia! Nagyon szimpatikus vagy. Már írtam is.😊 Legyen csodálatos napod!
ápr. 28. 07:18
 7/13 anonim válasza:
Mi a kedvenc sorozatod?
ápr. 28. 07:38
 8/13 anonim válasza:
5, egyébként jó nagy tahó vagy de kicsit érthető. Kicsit kamu szaga van itt valaminek. Valószínűleg veled szóba se állna, ezt úgy mondom, hogy nem veled van a baj. Az ilyen minden happy nagyon pozitív vagyok, és stb típusú emberekben csalódtam már. Kiderült hogy egy büdos nagy álca, a hátad mögött kihasználnak és hátba szúrnak, infót gyűjtenek rólad amit felhzsznalhatnak, le néznek mert nem vagy elég menő, divatos, kétszínű, normális, stb... De mondjuk lehet azt érezni ki tényleg valóban boldog és ki az aki csak előadója magát. Azthiszem... Nem mindig. Akkor már inkább ismerkedek rottyon lévő emberekkel azt nehezebb eljátszani talán... Legalább ők tudnak őszinték is lenni, még ha nem is mézes mázas a sztori.
ápr. 28. 18:20
 9/13 anonim válasza:
Anna neked pedig nem személyes sertés, lehet te nem ilyen vagy csak altalanossagban jutott eszembe. De azért nem akarok neked rosszat, főleg 40-es perverzek fognak írni, akár 20 évesnek álcázva magukat, szóval vigyázz mert hamar kihasználják a naív embereket.
ápr. 28. 18:22
 10/13 anonim válasza:
Vecsésiek vannak közöttetek?
ápr. 29. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!