Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednék. Valaki?

Ismerkednék. Valaki?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok.
ápr. 29. 18:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
Jé egy nő, ilyet se láttam még
ápr. 29. 18:29
 2/16 anonim válasza:
És azon kívül mit tudsz felmutatni, hogy nő vagy? És kik érdekelnek? Nem értem az embereket, ennyire agyhalottak vagytok, hogy egy ismerkedős kérdést sem tudtok normálisan megfogalmazni?
ápr. 29. 18:40
 3/16 A kérdező kommentje:
2! Na veled nem szeretnék ismerkedni.
ápr. 29. 18:41
 4/16 anonim válasza:
#3: Istennek hála. Van egy olyan sejtésem, hogy vagy nem tudsz, vagy nem is akarsz ismerkedni, nekem meg felnőtt emberként nem ilyesmire van igényem. Aki komolyan gondolja az ismerkedést, vagy akinek esze is van hozzá, az azért legalább néhány mondatot ír magáról, a hobbijairól, az elvárásairól stb. Az ilyen odavakkantott tőmondatok semmi jóról sem árulkodnak.
ápr. 29. 18:51
 5/16 anonim válasza:
Minek írna magáról bármit? Mivel nő elég csak kiírnia és lesz elég jelentkező
ápr. 29. 18:52
 6/16 anonim válasza:

Írj valamit magadról.


31F

ápr. 29. 18:55
 7/16 anonim válasza:
4: nem is akar ismerkedni, csak szórakozik
ápr. 29. 19:45
 8/16 anonim válasza:
Milyen témában, mennyi idős korig?
ápr. 29. 20:10
 9/16 anonim válasza:
#7: Igen, sajnos sejtettem. Aztán még ő háborodik fel azon, ha kritikát fogalmazol meg ezzel kapcsolatban.
ápr. 29. 20:20
 10/16 anonim válasza:
Ha gondolod, írj, mert érdekel a lehetőség. (egy negyvenes férfi)
ápr. 29. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!