Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresőn ti írnátok...

Online társkeresőn ti írnátok annak a lánynak, aki csak megnézte az adatlapotokat, de nem jelezte egyértelműen a számotokra, hogy ismerkedni is szeretne veletek?

Figyelt kérdés
Azon az oldalon, ahol én vagyok, rá lehet nyomni a "kedvelem" gombra, és gyakran ingyenesen is lehet írni a másiknak. Ha egyik formában sem kapok jelzést a másiktól, csak azt látom, hogy "megnézte az adatlapomat", esélytelennek könyvelem el a dolgot, és én sem veszem fel a kapcsolatot az illetővel, mert nem szeretek tolakodni. Nem tudom, hogy jól teszem-e vagy csak rossz a hozzáállásom (általában senkire nem szoktam magamtól ráírni)

máj. 16. 11:58
 1/8 anonim válasza:
Jól.
máj. 16. 12:08
 2/8 L.. István válasza:
Persze, hogy jól.
máj. 16. 13:04
 3/8 anonim válasza:
Mi kockázata van? Semmi. Csak nő az esélyed. Mi van ha tolakodónak hisz? Semmi, nem ír.. elég egyértelmű. Spammelni kell mindenkit. Én egy gpt botot beállítanék hogy mindenkire írjon valami egyedit automatikusan, aztán lesz ami lesz. De monogám vagyok, és már van párom, és amúgy sem jön be az egyejszakas kaland, szóval sose csinálnám ezeket.
máj. 16. 13:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy Chat-GPT-s botot már ilyesmire is meg lehet kérni? Hihetetlen. (Nem, mintha akarnám használni, de tényleg az) :)
máj. 16. 13:46
 5/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy nem érdekled. Magamból kiindulva van rá esély, hogy bejön a pasi, csak feltételezem, hogy én nem vagyok az ő esete. Vagy pl. távolság/dohányzás miatt nem jelzem vagy csak nem merem, de ha ő ír, jelzem, hogy nem tudok utazni, mégis azt mondja, hogy próbáljuk meg, akkor teljesen rendben. De nyilván én nem írok rá azzal, hogy HA te tudsz utazni, ismerkedjünk... :D
máj. 16. 15:21
 6/8 anonim válasza:

"Egy Chat-GPT-s botot már ilyesmire is meg lehet kérni? Hihetetlen. (Nem, mintha akarnám használni, de tényleg az) :)"

Persze, ez elég kis feladat neki. És ezt már megcsinálta pár fiú, és elég jól bejött nekik.

máj. 16. 15:36
 7/8 anonim válasza:
Simán. Vesztenivalod nincs vele
máj. 16. 16:09
 8/8 anonim válasza:
Saját tapasztalatom alapján feleslegesnek tartom a kapcsolatfelvételt. Ha még naponta többször megnézne, akkor érdemes lehet ráírni. Ha bámulatba ejted, minimum lájkol, de akár még ő ír rád elsőnek. Ellenben egyszer megnéz és semmilyen további reakciót nem kapsz...
máj. 16. 16:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!